Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Ειδικές απορίες για κατατακτήριες


Dimitris Tsiob

Recommended Posts

Καλησπέρα φίλες και φίλοι, είμαι πρωτοετής φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής του ΟΠΑ (ΑΣΟΕΕ). Έψαξα πολύ το φόρουμ και δεν βρήκα αυτό που έψαχνα και είπα να δημιουργήσω αυτό το θέμα. Σκέφτομαι μόλις με το καλό τελειώσω τη σχολή να δώσω κατατακτήριες για τη ΣΗΜΜΥ και επειδή είδα ότι το δίπλωμα ΗΜΜΥ ισοδυναμεί με Master από την ιστοσελίδα της σχολής, θα ήθελα πάρα πολύ να ακολουθήσω ακαδημαϊκή σταδιοδρομία από τον κλάδο των ΗΜΜΥ γιατί μου αρέσει πολύ η διδασκαλία (το επάγγελμα γενικά μου φαινεται ωραιο, το να μεταφέρω τις γνώσεις μου σε άλλους με κάνει πολύ χαρούμενο) και  η έρευνα σε οτι αφορά ενεργειακά θέματα, ρομποτική, υπολογιστές κλπ. Επειδή δεν είδα κάποιον άλλο να ρωτάει το συγκεκριμένο θέμα, πιστεύετε ότι αξίζει τον κόπο (δηλαδή δύο σχολές και διδακτορικό φυσικά)? Έχω ψάξει τις συνθήκες εργασίας ενός καθηγητή τριτοβάθμιας και ο τομέας των ΗΜΜΥ με προσελκύει πάρα πολύ γιατί θέλω πολύ να έχω και αυτές τις επιπλέον γνώσεις. Αν μπορεί ο οποιοσδήποτε  να μου πει τη γνώμη του θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως. Σας ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.