Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σεμινάριο τεχνικού ασφαλείας


Recommended Posts

ευχαριστώ για τις συμβουλές και τις χρήσιμες οδηγίες όλων, τελικα αποφάσισα να μην το κάνω αυτο το σεμινάριο....

καλο Πάσχα και καλή Ανάσταση σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα με πηραν τηλεφωνο για αυτο το σεμιναριο...Εγω νομιζα οτι ειναι 180 ε....Καλα 600 αποκλειεται να ταδινα....παραειναι πολλα ρε παιδια για τετοιες εποχες..ελεος...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ίσως υπάρχει λύση (ως προς το οικονομικό):

 

http://www.e-engineers.tee.gr/

 

Το έργο αφορά στην εκπαίδευση των μελών του ΤΕΕ όλης της χώρας και των τακτικών μελών του Τμήματος Πληροφορικής και Επικοινωνιών του ΤΕΕ (e-TEE), πάνω σε σύγχρονα και εξειδικευμένα επιστημονικά πεδία σχετικά με τις Τεχνολογίες Πληροφορικής και Επικοινωνιών, περιλαμβανομένων θεμάτων σχετικών με τεχνολογίες φιλικές προς το περιβάλλον.

 

ok εγώ δεν καταλαβαίνω πως εντάσεται ο τεχνικός ασφαλείας στο παραπάνω... Δηλαδή θα είσαι τεχνικός ασφαλείας μόνο για κάποια επιχείρηση που δραστηριοποιείται στα παραπάνω πεδία?

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Είμαι χημικός μηχανικός και μου ζητήθηκε να εργασ΄τω ως τεχνικός ασφαλείας σε κεραμοποιία και σε βιομηχανία παραγωγής προιόντων σκυροδέματος. Γνωρίζετε αν μπορώ να δουλέψω ως τεχνικός ασφαλείας σε τέτοια βιομηχανία? Στο http://www.elinyae.gr/el/category_details.jsp?cat_id=354 εχει ενα pdf που αναφέρει σε ποιες βιομηχανίες μπορεί να εργαστεί η κάθε ειδικότητα αλλά δεν βρίσκω πουθενά κεραμοποιία. Γνωρίζετε κάτι για αυτο? Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.