Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τ/Α


Recommended Posts

Καλησπέρα συνάδελφοι, μετά από 11 χρόνια μηχανικός σε εργοστάσιο τροφίμων,άναβα τη θέση του Τ/Α.Δεν έχω εμπειρία σε αυτό θα ήθελα οποίος γνωρίζει κάποια κατεύθυνση 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 11/22/2023 at 7:52 PM, Dimitriskalama said:

Καλησπέρα συνάδελφοι, μετά από 11 χρόνια μηχανικός σε εργοστάσιο τροφίμων,άναβα τη θέση του Τ/Α.Δεν έχω εμπειρία σε αυτό θα ήθελα οποίος γνωρίζει κάποια κατεύθυνση 

Πως ακριβως αναλαβατε θεση Τ/Α φιλτατε οταν δεν εχετε επιγνωση των καθηκοντων αλλα και των ευθυνων του ρολου σε περιπτωση που παει κατι στραβα;
Για να μην ειμαι επικριτικος ομως και να προσπαθησω να φανω οσο χρησιμος γινεται, τι ακριβως βοηθεια θα θελατε και τι ειδους κατευθυνση δηλαδη;

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας ,και Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον..Έχετε απολύτως δίκαιο σε αυτό που λέτε στο να αναλάβω μια τέτοια θέση με τόση ευθυνη  δίχως να εχω καμιά επίγνωση.Ομως σας λέω ότι μηχανολόγος μηχανικός στο επάγγελμα και με 15 έτη εμπειρία πάνω στη βιομηχανία και κυρίως στον τομέα της συντήρησης, έχω περάσει εμετρητους ελέγχους iso, μελέτες και κατασκευές για τη συμμόρφωση αυτών,αλλά και για την ασφάλεια και υγιεινή των εργαζομένων..Η βοήθεια που ζητώ είναι κυρίως η νομοθετική πλευρα της θέσης, αλλά και οι απαραίτητες ενέργειες που πρέπει να κάνει ο Τ/Α ,ώστε να είσαι όσο το δυνατόν καλυμμένος..Αν έχετε γνώση πάνω σε αυτό και γενικά αν έχετε τη πρόθεση και θέληση να βοηθήσετε θα σας ήμουν ευγνώμων..Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

 

1 ώρα πριν, merkon said:

Πως ακριβως αναλαβατε θεση Τ/Α φιλτατε οταν δεν εχετε επιγνωση των καθηκοντων αλλα και των ευθυνων του ρολου σε περιπτωση που παει κατι στραβα;
Για να μην ειμαι επικριτικος ομως και να προσπαθησω να φανω οσο χρησιμος γινεται, τι ακριβως βοηθεια θα θελατε και τι ειδους κατευθυνση δηλαδη;

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.