Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατατακτήριες εξετάσεις σε Μηχανολόγους Μηχανικούς στο Βόλο.


parisis

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

Είμαι νέο μέλος και θα ήθελα παρακαλώ τη βοήθεια σας.

Είμαι Ηλ/γος Μηχ/κος ΤΕ- MSc και σκέφτομαι να δώσω κατατακτήριες στους Μηχανολόγους στο πανεπιστήμιο θεσσαλίας. Υπάρχει κάποιος ο οποίος να γνωρίζει απο που θα βρώ παλαιότερα θέματα κατατακτήριων?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχάς καλώς ήρθες. Ρίξε μια ματιά στους κανόνες συμμετοχής καθώς και στις κατηγορίες για την θεματολογία ώστε να ξέρεις κάθε φορά που αναρτάς δημοσιεύσεις.

 

Δεν σου δίνουν από το ίδιο το τμήμα παλαιότερα θέματα? Δοκίμασες να ρωτήσεις? (είτε στην γραμματεία είτε να έρθεις σε επαφή με τους σχετικούς καθηγητές)

 

@mods: μήπως να μπει στην κατηγορία "εκπαίδευση"?

Link to comment
Share on other sites

Να' σαι καλά. Αν και νέος παρακολουθώ αρκετό καιρό το forum και γνωρίζω τα βασικά. Ρώτησα στη γραμματεία και δε γνωρίζαν τίποτα για παλιότερα θέματα, οι καθηγητές είναι όλοι σε διακοπές. Το ξέρω οτι αυτό που ζητάω είναι αρκετά δύσκολο απλά θεώρησα καλό να ρωτήσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Είμαι νέο μέλος και θα ήθελα παρακαλώ τη βοήθεια σας.

Είμαι Ηλ/γος Μηχ/κος ΤΕ- MSc και σκέφτομαι να δώσω κατατακτήριες στους Μηχανολόγους στο πανεπιστήμιο θεσσαλίας.

Ευχαριστώ.

 

Καλησπέρα!

 

Δοκίμασε να επισκεφτείς τη σελίδα του Πανεπιστημίου uth.gr. Θα βρεις αρκετές πληροφορίες και τηλέφωνα επικοινωνίας. Προσωπικά, έχω κάποιον γνωστό στο συγκεκριμένο τμήμα. Θα τον ρωτήσω για το τι γνωρίζει και θα σε ενημερώσω...όμως θα μου πάρει λίγες μέρες, εφόσον από αύριο είμαι σε άδεια. Αν έχεις υπομονή μετά τον 15αύγουστο, επικοινωνούμε!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.