Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συγκέντρωση διαμαρτυρίας για τα καμένα !!


gianik23

Recommended Posts

ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ!!! ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΗ ΠΥΡΚΑΓΙΑ ΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ BLOGGERS ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΝΕΡΓΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΣΤΙΣ 7 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΟΣ…ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΕΝΔΥΜΑΣΙΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΡΟΥΧΑ! ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΣΤΙΣ 19.00. ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ! ΔΙΑΔΩΣΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ. ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥΣ! ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω μερικά ερωτήματα gianik23.

 

Πρώτον, ποιος διοργανώνει αυτήν την συγκέντρωση;

Δεύτερον, ποιο (θα) είναι το αίτημα;

Τρίτον, ποιοι είναι οι "ενεργοί πολίτες";

Τέταρτον, σε ποια χέρια να μην αφήσουμε το περιβάλλον (σύμφωνα με την προτροπή σου);

Πέμπτον, τί προτείνεις να "κάνουμε επιτέλους";

Link to comment
Share on other sites

+1000 @Chilon

 

Αυτό το "BLOGGERS" έχει γραφτεί πουθενά οτί είναι κάποιος τιμητικός τίτλος που τον αποδίδει ο ένας μπλογκερ (ο παλιός προφανώς) στον άλλο (τον νέο) και έτσι μαζεύονται πολλοί μπλογκερς, οι οποίοι λόγω του τίτλου τους αυτομάτως είναι και ενεργοί πολίτες, ενδιαφέρονται για τα κοινά, κτλ; Δλδ από πότε γράφοντας σε ένα ιντερνετικό ημερολόγιο "Γ...ΝΤΑΙ ΟΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟΦΑΓΟΙ" έγινες ενεργός πολίτης;; Έλεος πια με αυτή την καραμέλα.

Για τα ρούχα απλά να ρωτήσω εάν φορώντας τα θα πρέπει να βελάζω κιόλας.

Τα κανάλια (για να κάνουν και ένα ρεπορτάζ για τα μπλογκς) θα τα καλέσουμε μέσω ιντερνετ;;

Και κάτι ακόμα. Εσείς οι μπλόγκερς όταν πάτε να ψηφίσετε, θυμάστε ότι είστε μπλόγκερς ή βγάζετε τα μαύρα ρούχα και γίνεστε σαν και εμένα και (κάποιους άλλους πιστεύω) ΓΝΗΣΙΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ;;;

Δεν τα λέω με κακή διάθεση ειλικρινά, απλά κουράστηκα...

Link to comment
Share on other sites

@gianik23

 

μεγάλε, βλέπεις πως το ποστ σου εξαφανίστηκε, γιατί επιμένεις και κάνεις copy-paste το ίδιο;;;; Kαι τα κεφαλάια δεν ξέρεις πως απαγορεύονται;

 

Αυτό το θέμα θα τεθεί προς διαχείριση, για να απαντήσω στον/στην στεφ29, όπως έγινε και με το πανομοιότυπο του. Θα κλειδωθεί και θα ξαναοίξει μόνο αν το κρίνει ο engineer.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@gianik23

 

μεγάλε, βλέπεις πως το ποστ σου εξαφανίστηκε, γιατί επιμένεις και κάνεις copy-paste το ίδιο;;;; Kαι τα κεφαλάια δεν ξέρεις πως απαγορεύονται;

 

Αυτό το θέμα θα τεθεί προς διαχείριση, για να απαντήσω στον/στην στεφ29, όπως έγινε και με το πανομοιότυπο του. Θα κλειδωθεί και θα ξαναοίξει μόνο αν το κρίνει ο engineer.

 

 

 

 

πρωτα απ ολα ζητω συγνωμη για την αναστατωση που προκαλεσα και επισης να διευκρινισω οτι δεν θυμομουν για τα κεφαλαια και οτι το εκανα εντελως ασυναισθητα.και ελεγα και εγω τι ειχε γινει το post μου το προηγουμενο γιατι δεν ειχα καμμια ενημερωση την πρωτη φορα. Ελπιζω να λυθηκε η παρεξηγηση.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.