Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υπογραφή σε έργα χωρίς ΤΕΒΕ


Recommended Posts

αρα αυτο που καταλαβαινω ειναι οτι γινεται να με παρει σαν υπαλληλο στην εταιρεια με ημιαπασχοληση και να μου βαζει ικα κ εγω να υπογραφω τα σχεδια και την υπευθυνη δηλωση και διπλα να βαζει η εταιρεια σφραγιδα με αφμ κτλ σωστα?

σε αυτη τη περιπτωση να βγαλω και μια σφραγιδα με μονο ονοματεπωνυμο,ειδικοτητα και αριθμο αδειας ηλεκτρολογου η δεν χρειαζεται?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Γενικά, καλό είναι να βγάλεις σφραγίδα σύμφωνα με τις προδιαγραφές και από εκεί και πέρα προχωράς όπως θα συμφωνήσεις με την εταιρία...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Μέλος τεε και ασφαλισμένος στο ΤΣΜΕΔΕ με κλειστά βιβλία μπορεί να υπογράψει ΔΩΡΕΑΝ για συγγενή 1ου βαθμού;

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δες μήπως σε βοηθάει αυτό, από οτι κατάλαβα πρέπει να κοπεί ΑΠΥ άρα θα πρέπει να έχει και βιβλία.

 

http://epixeirisi.gr/%CE%92%CE%97%CE%9C%CE%91-%CE%9B%CE%9F%CE%93%CE%99%CE%A3%CE%A4%CE%A9%CE%9D/8292/%CE%94%CF%89%CF%81%CE%B5%CE%AC%CE%BD-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%87%CE%AE-%CF%85%CF%80%CE%B7%CF%81%CE%B5%CF%83%CE%B9%CF%8E%CE%BD-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CE%BC%CE%B7%CF%87%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C

 

Αλλά μιλάμε για τα δεδομένα του 2011, τα οποία έχουνε αλλάξει κατά πολύ με τους ρυθμούς που τροποποιείται η φορολογική νομοθεσία κάθε έτος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.