Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σόμπα ξύλου


apollon1

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια

Επειδη θελω να παρω μια σομπα ξηλου γυρω στα 500 ευρω

μου εχουν προτεινη την παραακατω σαν πολυ καλη, οτι ζεσταινει χωρους 100 τετραγωνικων ανετα και οτι δεν καπνιζει

http://www.syrios.gr/ks-7003a/

 

Επειδη ομως εχω τις επιφυλαξεις μου εχετε καμια γνωμη?

 

Υ.Γ. μου ειπαν οτι αν εξωτερικα βαλω μπουρι διπλου τοιχωματος θα εχω λιγοτερα καθαρισματα ισχυει?

 

Παρακαλώ συμπληρώστε την εδικότητά σας στο profil σας.

Ευχαριστώ, hkamp.

Edited by hkamp
Link to comment
Share on other sites

Φιλε apollon1 αυτη τη σόμπα την εγω και εγω, απλα τα σπάει το λέω αυτο γιατι εχω στο χωριό τρικαλα Κορινθίας και λογο τις δουλειάς πάω περίπου ενα σ/κ κάθε δυο μήνες τη να πω το σπίτι το κανει φούρνο ( ασε για το κρέας ), απλα εχει δυο ελαττώματα το πρώτο αργεί να ζεστανει το σπίτι λογικό αυτο όμως γιατι όπως σου πάω κάθε δυο μήνες και το σπίτι μερικές φορές εχει μικρότερη θερμοκρασία απο οτι εχει απέξω σε 4-5 ωρες όμως ολα οκ, τα δεύτερο και σημαντικό μειων ειναι οτι θέλει πολλη προσοχή με τα παιδια για αν ακουμπήσουν, κόλλησαν επάνω ( και αυτός ειναι ο μόνος λόγος που θα την αλλάξω στο μέλλον)

Link to comment
Share on other sites

Γενικα θα σου ελεγα οτι απο ομορφια ειναι χαλια...δεν μου αρεσει. Υπαρχουν πιο μοντερνες στα ιδια χρηματα.

Σε ενδιαφερει πραγματι να εχει και φουρνο για φαγητο? αν οχι τοτε υπαρχουν και πιο φτηνες.

Για αποδοση δεν μπορω να πω(δεν ξερω), αλλα συνηθως οταν λενε 100 τμ εννοουν ενιαιο χωρο.

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησε να ξεκαθαρίςεις τι κορδώνι έχει στις πόρτες , αν σου πούν πώς δεν είναι αμίαντος δεν σημαίνει πως δεν είναι.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε apollon1 αυτη τη σόμπα την εγω και εγω, απλα τα σπάει το λέω αυτο γιατι εχω στο χωριό τρικαλα Κορινθίας και λογο τις δουλειάς πάω περίπου ενα σ/κ κάθε δυο μήνες τη να πω το σπίτι το κανει φούρνο ( ασε για το κρέας ), απλα εχει δυο ελαττώματα το πρώτο αργεί να ζεστανει το σπίτι λογικό αυτο όμως γιατι όπως σου πάω κάθε δυο μήνες και το σπίτι μερικές φορές εχει μικρότερη θερμοκρασία απο οτι εχει απέξω σε 4-5 ωρες όμως ολα οκ, τα δεύτερο και σημαντικό μειων ειναι οτι θέλει πολλη προσοχή με τα παιδια για αν ακουμπήσουν, κόλλησαν επάνω ( και αυτός ειναι ο μόνος λόγος που θα την αλλάξω στο μέλλον)

 

Στο.. μελλον.. τα παιδια θα ναι μεγαλα αδερφε, η τωρα η ποτε δηλάδη.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.