Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σύγκριση Fedra - fespa για φέρουσα τοιχοποιία


panmyr

Recommended Posts

Καλησπέρα συνάδελφοι, σκέφτομαι να πάρω κάποιο πρόγραμμα για φέρουσα τοιχοποιία.

 

Έχω κατεβάσει το demo του FEDRA και έχω ρίξει μια ματιά, ενώ έχω διαβάσει και για το PESSOS της 4Μ. Για τα παραπάνω δύο προγράμματα έχω διαβάσει αρκετά στο forum. Αυτό για το οποίο δεν έχω διαβάσει είναι για την φέρουσα τοιχοποιία της LH-Logismiki, έχει κανείς άποψη; Έχω το fespa και το σκέφτομαι μήπως πάρω και την έκδοση της τοιχοποιίας.

 

Για το Fedra, έχω διαβάσει ότι είναι μόνο για απλά κτήρια, κάποιος που έχει δουλέψει την τοιχοποιία της LH-Logismiki, μπορεί να αναφέρει εντυπώσεις;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων…

 

Κανείς δεν δουλεύει την τοιχοποιία από το fespa;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Καλησπέρα συνάδελφοι, σκέφτομαι να πάρω κάποιο πρόγραμμα για φέρουσα τοιχοποιία.

 

Έχω κατεβάσει το demo του FEDRA και έχω ρίξει μια ματιά, ενώ έχω διαβάσει και για το PESSOS της 4Μ. Για τα παραπάνω δύο προγράμματα έχω διαβάσει αρκετά στο forum. Αυτό για το οποίο δεν έχω διαβάσει είναι για την φέρουσα τοιχοποιία της LH-Logismiki, έχει κανείς άποψη; Έχω το fespa και το σκέφτομαι μήπως πάρω και την έκδοση της τοιχοποιίας.

 

Για το Fedra, έχω διαβάσει ότι είναι μόνο για απλά κτήρια, κάποιος που έχει δουλέψει την τοιχοποιία της LH-Logismiki, μπορεί να αναφέρει εντυπώσεις;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων…

 

Κανείς δεν δουλεύει την τοιχοποιία από το fespa;;;

Καλησπέρα

 

Τελικά panmyr ποιο πρόγραμμα αποφάσισες να αγοράσεις και γιατί?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.