Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πτυχιακή Εργασία


νικος ανεμελ

Recommended Posts

Το 3d doctor το βρήκα σε demo εκδοση στο internet και δεν μπορώ να το δουλέψω παραπέρα και το mimics δεν υπάρχει καν....

 

τι εννοείς δεν υπάρχει το mimics; εδώ έχουν την εκπαιδευτική έκδοση 100euro, δεν σε καλύπτει; Προφανώς θα έχουν και δοκιμαστική άδεια δωρεάν, αν προλάβεις να κάνεις την δουλειά πριν λήξει.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν εγώ καμία σχέση με το θέμα καθότι "καλλιτέχνης" για πολλές ειδικότητες, αλλά ο αδερφός μου από ρομποτική κάνει τώρα διδακτορικό στην ιατρική και ασχολούνται με αυτά τα θέματα.

Του έστειλα link με το thread για να καταλάβει το θέμα αυτά που πρόλαβε να γράψει στο msn είναι τα εξής:

 

"mporei na vrei ena programma (kserw kapoia) pou na tou ftiaxnoun 3d representation

alla den einai montela me idiotites cad gia na tous kanei meta analysi,

apo dicom mporei na xrisimopoiisei http://ircadeits.vo.llnwd.net/o15/www.ircad.fr/softwares/vr-render/Documentation/1_Introduction.html

auto gia na dei to montelo

alla dunamikes idiotites den mporei na tou dwsei endexomenws tha mporouse na parei ta crosssections apo to dicom me xeironaktiko tropo na ksexwrisei tin spondyliki stili

kai meta na valei ta dedomena sto solidworks kai na vgalei kati"

 

Δεν ξέρω αν σου λένε κάτι όλα αυτά, εμένα κορακίστικα μου μοίαζουν αλλά αν δεν βγάλεις άκρη με τις μεθόδους που συζητάτε μήπως σας φέρω σε επαφή.

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ χρήσιμα όσα μου στείλατε!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους σας!!!

Θα ψάξω όσα μου στείλατε μήπως και βγάλω άκρη επιτέλους!!!

Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.