Μετάβαση στο περιεχόμενο

ZOE στη Φαλάνη Λάρισας


Recommended Posts

Καλησπέρα, έκανα ένα τοπογραφικό στη Λάρισα 8 στρέμματα. Ο πελάτης θέλει να πουλήσει τα 5 και να κρατήσει τα υπόλοιπα 3. Δεν ξέρω αν υπάρχει ΖΟΕ στην περιοχή. Είναι εκτός ορίων οικισμού σίγουρα. Μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει???

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφισσα, οταν κανουμε τοπογραφικο και εχουμε αποριες για το τι συμβαινει (πολεοδομικα) στο πεδιο, παμε απο τις αρμοδιες υπηρεσιες και ρωταμε.

Νομαρχια, Δημος θα σου λυσουν την απορια. Τα τηλεφωνα τους, αν δεν εισαι απο την περιοχη, μπορεις πολυ ευκολα να τα βρεις στο διαδικτυο.

Αφου λυσεις το τι υπαρχει στην περιοχη , ειμαστε στη διαθεση σου για οποιαδηποτε βοηθεια

(κι επειδη μιλας για κατατμηση, ελεγξε το τυχον προσωπο, μη του μεινει το κτημα για να φυτευει βαμβακια μονο....)

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πως πάμε στο δήμο ή παίρνουμε τηλέφωνο, αλλά λόγω εορτών δεν είναι κανένας εκεί.....για αυτό ζήτησα τη βοήθεια...όπως και να έχει ευχαριστώ.

Εύχομαι καλά Χριστούγεννα σε όλους σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απ' όσο γνωρίζω (χωρίς να είμαι σίγουρος) είναι υπο ψήφιση και προς το παρών δεν ισχύει κάτι .

Με τον Καλλικράτη μάλλον θα πάρει αρκετό καιρό ακόμα .

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.