Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγραμμα ruaumoko 3d


gregkagk

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,

 

Στα πλαίσια της διπλωματικής μου εργασίας, ο επιβλέπων καθηγητής μου είπε ότι για διάφορες αναλύσεις που θα κάνω, θα χρησιμοποιήσω το πρόγραμμα ruaumoko 3d.

 

Το ξέρει κανένας; Το έχει δουλέψει; Έψαξα να βρω εκδόσεις, αλλά δεν κατάφερα να βρω παρά μόνο manual για τη λειτουργία του. Μπορεί να με βοηθήσει κανείς;

 

 

Σας ευχαριστώ όλους..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλημέρα! Έστειλα και εγω προσωπικό μηνυμα στον vaggelis2000 και gregkagk διοτι θα χρειαστω και εγω τη βοηθεια του ruaumoko αυτοπροσωπως :Ρ

Εκανα και το post εδω αν τυχον δεν λαβατε τα προσωπικα μηνυματα ή αν υπαρχει και καποιος αλλος που γνωριζει για το προγραμμα!

 

Γνωριζετε καποιο website που μπορουμε να υποβαλουμε τις ερωτησεις μας για το προγραμμα? (σαν forum να ειναι..)

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε καλησπέρα και καλώς όρισες στο Michanikos.gr

 

Πληροφορίες για το πρόγραμμα θα βρείς εδώ .

 

Τα manuals θα τα κατεβάσεις από εδώ .

 

Για βοήθεια στο πρόγραμμα , είτε θα απευθυνθείς στα μέλη παραπάνω , είτε κατευθείαν εδώ .

 

Βέβαια απαιτείται χρόνος για μελέτη και διάθεση και συστηματική ενασχόληση με το πρόγραμμα . Η υποστήριξη θα σου λύσει συγκεκριμένες απορίες και οι συνάδελφοι που έχουν ασχοληθεί , αν έχουν τον χρόνο , απλά θα σου δώσουν κατευθύνσεις . Όλα τα άλλα εναπόκεινται στη δική σου μελέτη και αυξανόμενη με το χρόνο εμπειρία .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

θα το χρησιμοποιήσω για τη διπλωματική στο ΕΑΠ αλλά δυστυχώς από το manual δε καταλαβαίνω χριστό!!! αν υπάρχει κάτι σχετικό να με βοηθήσει ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ θα είμαι υπόχρεος σε όποιον το έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.