Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ιδιοκτησιακό - πολεοδομικό ερώτημα: τεχνικη εκθεση βεβαιωσης ζημιων


gwgw87

Recommended Posts

μου ζητηθηκε να κανω μια τεχνικη εκθεση βεβαιωσης ζημιων απο αυθερεσιες του ανωθεν διαμερισματος κ επειδη ειναι πρωτη φορα θα ηθελα αν μπορει καποιος να μου στειλει ενα πρωτυπο να εχω σαν οδηγο:smile:

ευχαριστω

 

 

Link to comment
Share on other sites

χιούμορ κάνεις μάλλον.Άμα σου στείλω καμιά @@@κία για πρότυπο και σε τρέχουν στα δικαστήρια τι θα πεις, ''μα μου τα είπε ο παλιός ο banskoboy απο το forum που ξέρει απ'αυτά??''

Link to comment
Share on other sites

και θα υπογραψεις ως φοιτητης;

 

εισαι σιγουρος οτι οι ζημιες προέρχονται από τις αυθαιρεσίες που αναφερεις?

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΓΕΝΙΚΑ ΘΕΛΩ...

ΕΝΑ ΠΛΑΝΟ ΟΧΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ Κ ΤΙ ΘΑ ΓΡΑΨΩ!

ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΠΙΑ Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΝΑΙ

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στους τίτλους των θεμάτων, όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων. Χρησιμοποιείστε σας παρακαλώ την εντολή "Επεξεργασία" και διορθώστε. Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, terry

Link to comment
Share on other sites

Τότε μπορείς να μην φωνάζεις και επίσης να αλλάξεις την ειδικότητα σου από φοιτητής σε επαγγελματία μηχανικός.

Link to comment
Share on other sites

SORRY...:grin:

ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΤΥΠΗ ΠΛΑΚΟΣΤΡΩΣΗ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΣΕ ΕΚΤΑΣΗ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΑΝΗΚΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΥΓΡΑΣΙΑ ΣΤΟ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ. ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΝΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΟΦΗ

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στους τίτλους των θεμάτων, όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων. Χρησιμοποιείστε σας παρακαλώ την εντολή "Επεξεργασία" και διορθώστε. Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, terry

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΠΛΑΚΑΚΙΑ Κ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΦΡΑΞΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΜΠΡΟΣΤΙΝΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΤΑΡΑΤΣΑΣ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΟΧΡΗΣΤΟ

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στους τίτλους των θεμάτων, όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων. Χρησιμοποιείστε σας παρακαλώ την εντολή "Επεξεργασία" και διορθώστε. Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής!

Ευχαριστώ, terry

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.