Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσομοίωση μηκίδων


 

Recommended Posts

Καλημέρα σας!!

εχω το master και κάνω μια μεταλλική κατασκευη ( 12x 7)...πρέπει να προσομοιώσω και τις μηκίδες? αν ναι με ποιον τρόπο? η δεν είναι απαραίτητο?

ευχαριστω πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν τις βάζω στο μοντέλο. Τις λύνω ξεχωριστά. Εάν θες μπορείς να τις βάλεις. Τι εννοείς τώρα πως θα τις προσομοιώσεις ? Αμφιέρειστες, συνεχείς, εσύ το επιλέγεις αυτό.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!

εχω το master και κάνω μια μεταλλική κατασκευη ( 12x 7)...πρέπει να προσομοιώσω και τις μηκίδες? αν ναι με ποιον τρόπο? η δεν είναι απαραίτητο?

ευχαριστω πολυ...

τι είναι αυτό το master που κάνεις μία μεταλλική κατασκευή 12x7? τι πραγματεύεται?

Link to comment
Share on other sites

τι είναι αυτό το master που κάνεις μία μεταλλική κατασκευή 12x7? τι πραγματεύεται?

 

Αγαπητή sovatzou ,

 

το master ή ολοκληρωμένα master of engineering είναι τίτλος αποφοίτησης από Πολυτεχνείο . Αρα λοιπόν ο συνάδελφος αν και κάτοχος master , ρωτάει για τα τα αυτά τα οριζόντια στις πλευρές του κτιρίου ή πως λέγονται . Τώρα αν χρειάζεται να τοποθετηθούν στο μοντέλο είναι άλλο θέμα .

Αλήθεια τον σοβά τον δουλεύεις ακόμη με τα χέρια το χαρμάνι ή έχεις μηχανή ;

Και να σε πληροφορήσω ότι ανήκω στο Σύλλογο "Σεξουαλικής Παρενόχλησης Γυναικών στο Εργοτάξιο" Σε.Πα.Γυ.Ε ! Αν ποτέ συμβεί κάτι ( που δεν τι πιστεύω γιατί με τα χέρια σου τα μπρατσωμένα δεν θα τολμήσουν να σε αγγίξουν...εκτός και αν είσαι χροντρή και άσχημη και το επιδιώκεις... ) να ξέρεις ο Σύλλογος είναι εδώ για εσένα και θα σταθεί δίπλα σου ( αν χωράμε ) και θα σε υποστηρίξει !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.