Μετάβαση στο περιεχόμενο

Χρήση του Ίντερνετ !!!!


chronism

Recommended Posts

Εκμεταλλευθείτε το ίντερνετ όσο πιο πολύ μπορείτε !!!

 

Για όσους δεν το ξέρουν (αν και είναι πάρα πολύ γνωστό) υπάρχει ένα πρόγραμμα για πολύ φτηνές ή δωρεάν κλήσεις !!!

 

Το όνομα αυτού Skype (http://www.skype.com), το μόνο πουν χρειάζεται είναι μια συσκευή VoIP (Voice over Internet Protocol) που κοστίζει από 15 Ε - 100 Ε.

Προς κατόχους του ίδιου προγράμματος οι κλήσεις είναι ΕΝΤΕΛΩΣ δωρεάν, ενώ για κλήσεις προς σταθερά εντός Ελλάδος με 3 Ε περίπου ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟΣ χρόνος ομιλίας..

 

Sorry που ακούγεται σαν διαφήμιση αλλά έχω ξετρελαθεί με το καινούργιο μου Gadget-άκι !!!! :D :D :D :D

 

(Για την χρήση του δεν είναι απαραίτητη η παραπάνω συσκευή μπορείς και με ένα μικρόφωνο - ηχείο να κάνεις την δουλειά σου)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά δεν θυμάμαι τον εαυτό μου να χρησιμοποιώ σταθερό τηλέφωνο τα τελευταία δύο χρόνια... Μπορείς να αποχαιρετήσεις τη χώρα του πΟΤΕ, καλώς ήρθες στην εποχή του voIP ;)

Link to comment
Share on other sites

απο σήμα πώς τα πάει?

δεν ξέρω γιατί αλλά είμαι λίγο επιφυλακτική πάντα με αυτά τα καινούργια μπιχλιμπίδια, απο την άλλη μου τη δίνει ο ΟΤΕ και τα πάγια του!!@*%$#@

μάλλον είναι ανάλογα με την ταχύτητα της σύνδεσης, εεεε???

Link to comment
Share on other sites

απο σήμα πώς τα πάει?

 

Με 1 Mbps και είναι super !!!

 

Βασικά ήξερα για το skype εδώ και 3 χρόνια αλλά ευρεία χρήση κάνω εδώ και 1 βδομάδα

Link to comment
Share on other sites

μπορει να χρησιμοποιηθει και ως τηλεφωνο σταθερο που δεχεται κλησεις (οχι απο αλλους Skype χρηστες-αυτο γινεται αλλα απο σταθερα και κινητα τηλεφωνα).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.