Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καλησπερα!!


Jim2121

Recommended Posts

Οκ πάσο.Λογικά μιλάς για την βαρβατίλα του όρου.Τζιν σορτσάκι,πέδιλο,ιδρώτας και μουστάκι.

 

Μόνο με δικτυωτό καλσόν σε ζαρτιέρα και κράνος εργοταξίου...

 

Αναρτάτε "ουσιώδη μηνύματα"

Διάβασε τους κανόνες συμμετοχής.

AlexisPap

Link to comment
Share on other sites

Το καλσόν σκίζεται.Και οι Μηχανικοί δεν πρέπει να χάνουν ούτε πόντο.

 

Αναρτάτε "ουσιώδη μηνύματα"

Διάβασε τους κανόνες συμμετοχής.

AlexisPap

Link to comment
Share on other sites

Tων Τρικάλων ανήκει στο Τει Λάρισας . Τμήμα Δομικών Εργων υπήρχε στο Τει Λάρισας από το 1973 , μέχρι που κάποια φορά με τα γνωστά παζάρια υπουργείου - τεε καταργήθηκε και έμεινε μόνο το έργων υποδομής .

 

Οι καθηγητές απασχολήθηκαν εκεί μιά και οι εισακτέοι από 80 που ήταν και στα δύο τμήματα την δεκαετία του 70 διπλασιάστηκαν στο ένα τμήμα .

 

Πριν 3-4 χρόνια στην διαμάχη τεέδων-υπουργείου-τρικαλιώτικων γκαρσονιέρων , κέρδισαν οι τρικαλιώτικες γκαρσονιέρες , κατά κράτος .

 

Ετσι το σοβαρό μας κράτος , ξαναδημιούργησε το τμήμα .

Λογικά οι παλιοί καθηγητές έχουν πάρει σύνταξη , εκτός 1-2 ίσως και δεν ξέρω ποιοί διδάσκουν τώρα . Από την Λάρισα η καινούργιοι .

 

Πάντως το τμήμα με τον καλλικράτη θα ενσωματωθεί πάλι στην Λάρισα , εκτός αν καταργηθεί .

 

Τελικά το εθνικό μας φαγητό , δεν είναι η φασολάδα , αλλά το τουρλού-τουρλού .

 

Υ.Γ. Οπως ίσως καταλαβαίνεται , από το τμήμα της Λάρισας αποφοίτησα το 1981και γιά αυτό ξέρω και την ιστορία του 8-)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ ολους!!Να ειστε καλα!!Ιδιαιτερες ευχαριστιες και την εκτιμηση μου στον Apostol ο οποιος με βοηθησε παρα πολυ με την απαντηση του!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.