Μετάβαση στο περιεχόμενο

Άδεια Ασκήσεως Επαγγέλματος


EugeniaGr1986

Recommended Posts

Καλησπέρα!!!

 

Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Είμαι Διπλωματούχος Πολιτικός Μηχανικός και αυτόν τον μήνα δίνω εξετάσεις για την Άδεια Ασκήσεως Επαγγέλματος, την οποία και πρέπει να έχω άμεσα (θεωρώ δεδομένο ότι θα περάσω τις εξετάσεις). Γνωρίζει κανείς πως μπορώ να την έχω πιο σύντομα, αν γίνεται φυσικά και να μην περιμένω να ανακοινωθούν τα αποτελέσματα και να ακολουθήσει η τυπική διαδικασία και να μου στείλουν τα απαραίτητα έγγραφα στο σπίτι όπως γίνεται συνήθως? Παίρνω τηλ στο ΤΕΕ όλη μέρα αλλά δυστυχώς δεν το σηκώνει κανείς...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μετά τις εξετάσεις από την επόμενη κιόλας μέρα θεωρείσαι μέλος του ΤΕΕ και του ΤΣΜΕΔΕ. Λίγες μέρες μετά από τις εξετάσεις πάρε τηλέφωνο στα κεντρικά του ΤΕΕ να σου πουν τον αριθμό μητρώου σου και να σου δώσουν κάποια βεβαίωση. Η άδεια άσκησης θα αργήσει λίγο.Αν τους πεις ότι βιάζεσαι θα σε βοηθήσουν. Με το τηλέφωνο πάντως θέλει αρκετή υπομονή..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μετά τις εξετάσεις από την επόμενη κιόλας μέρα θεωρείσαι μέλος του ΤΕΕ και του ΤΣΜΕΔΕ. Λίγες μέρες μετά από τις εξετάσεις πάρε τηλέφωνο στα κεντρικά του ΤΕΕ να σου πουν τον αριθμό μητρώου σου και να σου δώσουν κάποια βεβαίωση. Η άδεια άσκησης θα αργήσει λίγο.Αν τους πεις ότι βιάζεσαι θα σε βοηθήσουν. Με το τηλέφωνο πάντως θέλει αρκετή υπομονή..

 

Δυστυχώς αυτό κατάλαβα όσον αφορά στο τηλέφωνο. Είμαι και από επαρχία και δεν μπορώ να πάω στα κεντρικά να τους ρωτήσω! Να σαι καλά, σε ευχαριστώ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.