Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόβλημα με τα νερά του γείτονα


Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες !!! Πριν τρεις μήνες ο γείτονας πήρε ενα σκύλο, απο τότε πλένουν γύρω στις δέκα φορές την ημέρα ίσως και παραπάνω με αποτέλεσμα ολα τα νερά και τα σκουπίδια να έρχονται μπροστά στον δρόμο αναγκασμένος να παταω τα νερά με τα αυτοκίνητο , μηχανάκι και να λερώνει συνέχεια η αυλή μου τη μπορω να κάνω σε αυτη τη περίπτωση ειμαι αναγκασμένος να τρώω τα βρωμονερα του. Ευχαριστω, πιστεύω κάτι να γίνεται

Link to comment
Share on other sites

τωρα ποιος διαμαρτυρήθηκε? το αυτοκίνητο? το μηχανάκι? ή η αυλή?

 

νομίζω οτι προφανώς και θέλεις να σπάσεις πλάκα με τέτοιο μνμ...γι αυτό και γελάω...

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου γέλας γιατι δεν τρως εσυ τα βρωμονερα ούτε τις λάσπες δεν ειμαι υποχρεωμένος να τα έχω στον δρόμο και στην αυλή μου

Link to comment
Share on other sites

για την αυλή σου, μην τα αφήνεις να μπαίνουν μεσα...

 

για τον δρόμο...τι να σε πω...ανήκει σε όλους...

ισα ισα θα έπρεπε να χαιρεσαι που πλένουν συχνά. Σου κρατάνε καθαρή την γειτονιά απο σκόνες και σκουπιδάκια...

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα τα σκουπίδια τα δικά του τα παει με την πίεση του νερού μπροστά στον δρόμο έξω απο την αυλή και όλες τις λάσπες που έχει καθαρίσει

Link to comment
Share on other sites

κάτι λάθος κάνεις στην σύνταξη της πρότασης σου και εχω αρχίσει να μην βγάζω νόημα.

Link to comment
Share on other sites

.... δεν ειμαι υποχρεωμένος να ....

Ούτε οι μηχανικοί είναι υποχρεωμένοι να λύσουν τα προβλήματα των σκύλων σας.

Για τα παραπονά σας στον Δήμαρχο ή υπάρχουν και τα αστικά δικαστήρια.

 

Δεν αφορά ούτε πολεοδομία ούτε τίποτα άλλο περιεχομένου μηχανικού.

 

Το παρόν κλειδώνει μέχρι να το δει αρμόδιος συντονιστής.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.