Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υπηρεσίες ΤΕΕ


Allobar

Recommended Posts

Συνάδελφοι Καλησπέρα

 

Δεν ξέρω αν είμαι στη σωστή κατηγορία.. Ήθελα τη γνώμη σας αν αξίζει να κάνω σύνδεση ADSL ΤΕΕ, έτσι ώστε να έχω τις υπηρεσίες της Τραπεζας πληρ. 

Δηλαδή Νόμος, Δημοπρασίες κλπ

 

Χρειάζομαι τις παραπάνω υπηρεσίες, αλλά αξίζει τον κόπο σε σχέση με το κόστος και την ποιότητα της σύνδεσης;;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Από το ΤΕΕ μου είπαν ότι είναι σε φάση "αναβάθμισης" των παροχών internet...

 

Γενικά (το έχουμε χρόνια) είναι ακριβότερο από τους υπόλοιπους παρόχους, αλλά δίνει την "νόμος" που εξηγεί το παραπάνω κόστος, καθώς και πρόσβαση σε προκηρύξεις κλπ... παλιότερα (δεν ξέρω αν το έχει ακόμα) είχε και πρόσβαση σε διάφορες βιβλιοθήκες (online άρθρα κλπ...).

 

Έχω καιρό να χρησιμοποιήσω την "νόμος" η οποία άλλαξε (παλιότερα είχε την intracom νομίζω) και έτσι δεν μπορώ να πω πολλά πράγματα... πάρε τους ένα τηλ. στο 210-3671100 και ζήτα τους αν μπορούν να σου δώσουν προσωρινούς κωδικούς για την νομική πληροφόρηση, ώστε να μπορέσεις να την δοκιμάσεις... πιθανότατα θα γίνεται καθώς σε εμάς πρόσφατα αλλάξαν (δεν ξέρω γιατί) όλους τους κωδικούς! Επίσης αυτό που δίνει (αν σε ενδιαφέρει - εμείς το χρησιμοποιούμε πολύ) είναι πρόσβαση στους διαγωνισμούς που "τρέχουν"

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.