Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κεντρική θέρμανση


Recommended Posts

κα Ελενη χωρις συναινεση απο ΓΣ κανεις συναδελφος δε θαρθει

προσωπικα με οποιο [ κοστος ] και να εχει αυτο που θα πω

ουτε καν προκαταβολη μη δωσετε χωρις να παρετε συνενεση

διοτι για να γινει η μελετη οπως σας ειπαν η συναδελφοι πρεπει να ανοιξουν ΟΛΕΣ οι πορτες

οποτε αν καποιος σας πει "το κανω" και δε χρειαζεται θα στε εκτεθειμενη

 

μονο αν διαστασιολογισετε το δικο σας σπιτι ΜΟΝΟ και αυτονομηθειτε οπως προειπαν

 

αποψη μου και περνω την ευθηνη της

Edited by OTTO_engine
Link to comment
Share on other sites

stavrosa, οι άλλοι δυο δεν έχουν αυτονομηθεί έχουν βάλει μεγαλύτερα θερμαντικά σώματα. Μόλις έμαθα ότι μια στον πρώτο όροφο έχει ξηλώσει τα θερμαντικά σώματα , αλλά δεν μένει στη πολυκατοικία και το πληρώναμε οι υπόλοιποι ως κλειστό ( κενό κατοίκων ) και πλήρωνε το 20% όπως λέει ο κανονισμός,εδώ κατά την γνώμη μου υπάρχει θέμα διότι δεν υπάρχει απόφαση Γ.Σ.

OTTO_engine

μιλάς σωστά και είναι προς τιμή σου, όπως και όσοι λένε ότι πρέπει να ανοίξουν πόρτες αλλιώς ΔΕΝ

Σε ότι αφορά την αυτόνομη με ενδιαφέρει δεν γνωρίζω τα τεχνικά μέρη ούτε το κόστος αλλά αν είναι μια συμφέρουσα λύση και πάνω από όλα βρω την ησυχία  μου γιατί όχι ; Από ότι γνωρίζω μόνο για φυσικό αέριο δεν χρειάζεται απόφαση Γ.Σ. Ο κανονισμός κάπου λέει απαγορεύονται οι προσθαφαιρέσεις, Θέλω να είμαι 101% νόμιμη.

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις στην περιοχή σου Φ.Α. το βάζεις...αν ψηφιστεί και ο νομος τοτε δεν παει να λεει ο κανονισμός οτι εγω ειμαι ο Πάπας...δεν εχει καμια ισχύ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.