Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρότυπη μελέτη δισωλήνιου.


theofilosTZ

Recommended Posts

Γεια σε όλους

 

Είναι το πρώτο θέμα που βάζω στο forum και μου ευχομαι καλή αρχή...χεχεχε

 

Είμαι νέος μηχανικός με μικρή εμπειρία και μου έτυχε μια μελέτη για δησωλήνιο....μέχρι στιγμής εχω κάνει μονο μονοσωλήνιο..

 

 

Είναι εύκολο να ανεβάσει κάποιος μια πλήρη μελέτη δησωλήνιου (σχέδια,δίκτυα,υπολογισμοί κτλ)???

 

Σας ευχαριστώ πολύ

 

Παρατήρηση: Τα θέματα πρέπει να αναρτώνται στην σωστή θεματική κατηγορία ανεξάρτητα της επαγγελματικής σας ιδιότητας. Ένας Πολιτικός Μηχανικός πχ δεν δημοσιεύει ένα θέμα που αφορά "Αμοιβές-Οικονομικά Αδειών" στην ενότητα των "Πολιτικών Μηχανικών".

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, Χάρης.

Link to comment
Share on other sites

καλέ μου φίλε αυτην την απάντηση την δίνω και εγώ στον εαυτό μου....

 

εγώ ζήτησα μία παλιά μελέτη δισωλήνιου έαν ειναι δυνατον με σχεδια, μετρήσεις κτλ

 

το βιβλίο αυτο το έχω

Link to comment
Share on other sites

το έχω και έχς διαβάσει μεγάλο μέρος τους διότι ειναι και "τέρατα" σαν βιβλία....μήπως μπορείς να μου πεις ακριβως σε ποιο σημείο είναι ,μήπως μου διαφεύγει και δεν μπορώ να το βρώ....ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

οκ σε ευχαριστώ

 

παντως αν βρεθεί κάποιος με ετοιμη παλια μελέτη που μπορεί να την ανεβάσει θα με βοηθήσει αρκετά....

 

Παρατήρηση: Μη διαχωρίζετε την απάντησή σας σε δύο ή περισσότερες διαδοχικές δημοσιεύσεις. Χρησιμοποιείστε την "επεξεργασία" για να αλλάξετε το περιεχόμενο ή να προσθέσετε κάτι στην τελευταία σας δημοσίευση.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, Χάρης.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.