Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εκμάθηση Cadware.


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους. Κατ' αρχας θα ηθελα να ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι μηχανικος η κατι τετοιο και ενδιαφερομαι να μαθω να δουλευω cadware. Θα ηθελα αν καποιος μπορει να με βοηθησει εστω στα βασικα. Ευχαριστω.

 

Παρατήρηση: Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στο κείμενο των δημοσιεύσεων όσο και σ' αυτό των τίτλων.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ, Χάρης.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να πάρεις τηλ στην art-cad και να μάθεις. Σου μαθαίνουν με ευχαριστηση... Και με 50 ευρώ την ώρα...

Link to comment
Share on other sites

Το cadware είναι ένα είδος πακέτου εφαρμογών του AutoCad. Αν γνωρίζεις AutoCad είναι πολύ εύκολο να μάθεις τις επιπρόσθετες λειτουργίες του cadware, καθώς έχουν μικρό βαθμο δυσκολίας... Αν ξοδέψεις χρόνο, θα καταφέρεις πολύ καλα να προσαρτείς και υλικά από τις ετοιμες βιβλιοθήκες του Cadware και να προχωρήσεις και σε φωτορεαλισμό.

Πρέπει να έχεις όρεξη και χρόνο, αν βέβαια δεν θες να ξοδέψεις τα 50Ε την ώρα που προτείνει ο συνάδελφος παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα βασικα δεν το εχω δουλεψει ποτε και μου φανηκε πολυ ενδιαφερον οταν το πρωτοανοιξα... θα ηθελα να μαθω γενικως το πως δουλευει μιας και ειμαι αρχαριος γενικως(οπως γραφω στο πρωτο μου μυνημα δεν ειμαι μηχανικος καν απλα μου αρεσει να ασχολουμαι στο σπιτι και μου κανει τη ζωη πιο ευκολη στην δουλεια το οποιο κανω).Ειμαι τεχνιτης οικοδομος(μπετα);αλλα μου αρεσει πολυ να σχεδιαζω αρχιτεκτονικα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.