Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καταστρατήγηση κώδικα αμοιβών


EVAIER

Recommended Posts

Για να μην λέω πολλά και περιττά επιισκεφτείτε το παρακάτω link...όταν τέτοιες ενέργειες φτάνουν στα αυτιά μου πραγματικά απελπίζομαι.....

http://www.teetak.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=415:2008-11-14-06-47-35&catid=57:anakoinwseis&Itemid=53

Link to comment
Share on other sites

Εγω επειδη τωρα το διαβαζω πρωτη φορα, και χωρις αρνητικη διαθεση προς τον κλαδο των αγροτων/κτηνοτροφων, "πειτε τους" αλλη φορα να μην γκρινιαζουν που τους αγοραζουν τα προιοντα κοψοχρονια.. Οτι εκαναν σε αυτην την περπτωση οι αγροτες/κτηνοτροφοι κανουν στην αλλη οι χοντρεμποροι..

Link to comment
Share on other sites

καλη σας ημερα. ειμαι τοπογραφος μηχανικος απο τα τει αθηνων. θα ηθελα οποιος γνωριζει να με ενημερωσει για το θεμα μισθου μηχανικου με ασφαλεια τεβε με δελτια παροχης υπηρεσιων. ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Εγω επειδη τωρα το διαβαζω πρωτη φορα, και χωρις αρνητικη διαθεση προς τον κλαδο των αγροτων/κτηνοτροφων, "πειτε τους" αλλη φορα να μην γκρινιαζουν που τους αγοραζουν τα προιοντα κοψοχρονια.. Οτι εκαναν σε αυτην την περπτωση οι αγροτες/κτηνοτροφοι κανουν στην αλλη οι χοντρεμποροι..

 

Θεωρώ ότι μεγαλύτερη ευθύνη στη περίπτωση αυτή έχουν οι συνάδελφοι που υποβάθμισαν τη δουλειά μας σε τέτοιο βαθμό....εδώ κολλάει η λαική ρύση ''βρήκαμε παπά να θάψουμε 5-6"

Link to comment
Share on other sites

καλη σου μερα giota.. Υπαρχει αντιστοιχο θεμα.. Προσπαθησε με την αναζητηση να το βρεις..

 

Και προλαβαινοντας τους συντονιστες, διαβασε τους κανονες συμμετοχης ;)

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ ότι μεγαλύτερη ευθύνη στη περίπτωση αυτή έχουν οι συνάδελφοι που υποβάθμισαν τη δουλειά μας σε τέτοιο βαθμό....εδώ κολλάει η λαική ρύση ''βρήκαμε παπά να θάψουμε 5-6"

 

Πρωτη φορα το βλεπεις αυτο??? 15 θεματα εχουμε οπου φαινεται ποσο υποβαθμιζουμε τα δικαιωματα μας απο μονοι μας..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.