Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διακόπτες φωτισμού


giabritsos

Recommended Posts

Ξέρω ότι είναι άσχετο θέμα αλλά γράφω περισσότερο να μου πείτε την άποψη σας από προσωπική εμπειρία .μετα την ανακαινιση διαλέξαμε Μέντη σύζυγο διακόπτες και πρίζες της Schneider την φτηνή της σειρά την Sedna .ειπαμε να μη δώσουμε πολλά χρήματα για διακόπτες μιας και αυτά τα συγκεκριμένα ήταν όπως τα θέλαμε ,με μικρό προφίλ και μας είπαν Επισης πως είναι αξιόπιστη εταιρία .τελικα μετά από 3 μήνες στο σπίτι και ενώ οι πρίζες είναι οντως παρά πολύ καλές ποιοτικά ,οι διακόπτες άρχισαν να χαλάνε .ηδη χάλασαν 2 .στον ένα χάλασε το πλαίσιο ,ξεκουμπωνει,και στον άλλο κολλάει ο διακόπτης ..σκλήρυνε .κατι τον εμποδίζει .αποφασισαμε όποιον χαλάει να τον αλλάζουμε με άλλο.παρολο που έχουν εγγύηση δεν θα βάλουμε τους ίδιους .οποτε θα ήθελα την άποψη σας που να στραφώ .παλι σε Schneider αλλά μια πιο ακριβή σειρά η σε άλλη εταιρία ;θελουμε πάλι κάτι μοντέρνο και με λεπτό προφίλ σχετικά .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πολυδουλέψει την schneider να σου πώ γνώμη, 2-3 φορές που τα δούλεψα μου φάνηκαν οκ.

Μπορεί να ήταν ελαττωματικοί οι συγκεκριμένοι ή ο ηλεκτρολόγος να τους πίεσε..

Κορυφαία μάρκα η legrand για καθημερινής χρήσης διακοπτικό υλικό και αρκετά καλης τιμής.. Νiloe, valena έχουν πολύ ωραίο προφίλ και ειναι όμορφες σειρές.

Link to comment
Share on other sites

schneider για τα μπάζα :evil: / ABB καλοί και της Legrand  Νiloe, valena :wub: που αναφέρει ο JimakosR :smile: 

ABB busch ότι καλύτερο πιστεύω... Η χαρά του ηλεκτρολόγου.. και του πελάτη

Διπλάσια τιμή σχεδόν αλλα αθάνατα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.