Μετάβαση στο περιεχόμενο

Χωρισμα γυψοσανιδας σε επαγγελματικο χωρο


chrisrag

Recommended Posts

(μεταφέρθηκε στην ενότητα ιδιωτών)

 Καλησπέρα

  Δημιουργησα προσφατα ενα χωρισμα εντος του επαγγελματικου χωρου του εργαστηριου επιπλων ,για τη δημιουργια ενος γραφειου.Ενα Γ στην ουσια για να απομονωθει ο χωρος απο τις σκονες μεγεθους 2.5μ Χ 2.5μ με μια πορτα και ενα εσωτερικο παραθυρο σταθερο.Χρειαζεται αναθεωρηση η αδεια λειτουργιας του εργαστηριου επιπλων που εχω όπως σπίσης χρειαζόταν καποια αδεια για την αλλαγη που εκανα στο χώρο?Ο χωρος αποτελει ιδιοκτησια μου σε ισογειο πολυκατοικιας.Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Πρόσθεσε τονισμό στο κείμενο της δημοσίευσής σου. Επίλεξε "επεξεργασία" και διόρθωσέ το. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Pavlos 33

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

 Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να βρω την επεξεργασία του κειμένου,ενώ χθες ήταν ανοικτή.Μπορω να κλείσω το θέμα ώστε να ανοίξω νέο σωστά ?

On 22/2/2020 at 4:52 ΜΜ, chrisrag said:

(μεταφέρθηκε στην ενότητα ιδιωτών)

 Καλησπέρα

  Δημιούργησα πρόσφατα ενα χώρισμα εντός του επαγγελματικού χώρου του εργαστηρίου επίπλων ,για τη δημιουργία ενος γραφείου.Ενα Γ στην ουσία για να απομονωθεί ο χώρος απο τις σκόνες, μεγέθους 2.5μ Χ 2.5μ με μια πόρτα και ενα εσωτερικό παράθυρο σταθερό.Χρειάζεται αναθεώρηση η άδεια λειτουργίας του εργαστηρίου επίπλων που έχω όπως επίσης χρειαζόταν κάποια άδεια(μικρής κλίμακας απο πολεοδομία) για την αλλαγή που έκανα στο χώρο?Ο χωρος αποτελει ιδιοκτησια μου σε ισόγειο πολυκατοικιας.Ευχαριστω εκ των προτέρων.

 

Πρόσθεσε τονισμό στο κείμενο της δημοσίευσής σου. Επίλεξε "επεξεργασία" και διόρθωσέ το. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Pavlos 33

 

Edited by chrisrag
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρέλθει ο χρόνος που μπορούσες να κάνεις επεξεργασία. Δημοσίευσε το κείμενο που έχεις διορθώσει εδώ και θα αντικαταστήσω το αρχικό.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.