Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μικροζωνικές μελέτες στην Ελλάδα


 
baso@!

Recommended Posts

Γεια σας!Είμαι φοιτήτρια στο τμημα Πολιτικών Έργων Υποδομής και ψάχνω πληροφορίες για την πτυχιακή μου με θέμα "Μικροζωνικές μέλέτες στην Ελλάδα".Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να βρω τις συγκεκριμένες μελέτες;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς ψάχνεις? Γενικά περί μικροζωνικών μελετών? Τις συγκεκριμένες μελέτες? Περιοχές? Αν εφαρμόζονται?

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω πληροφορίες για τις συγκεκριμένες μελέτες.Έχω βρει σε ποιες πόλεις στην Ελλάδα έχουν γίνει, αλλά δεν μπορώ να τις βρω αναλυτικά.Απ'ότι μου είπε ο καθηγητής και όσο έψαξα δεν υπάρχουν σε βιβλία.Έχουν βγει σε συνέδρια και στο internet λογικά κάπου θα υπάρχουν...

Link to comment
Share on other sites

Το ευκολότερο είναι να απευθυνθείς στις τεχνικές υπηρεσίες των δήμων στους οποίους έχουν γίνει οι μικροζωνικές μελέτες. Αλλιώς, σε αυτούς που τις εκπόνησαν. Και γω, από μια εργασία έχω κάποια στοιχεία. Τι στοιχεία ψάχνεις?

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλεις την ίδια την μελέτη, ανέβασα εδώ http://rapidshare.com/files/236488263/Volos.zip την μικροζωνική του Βόλου.

Link to comment
Share on other sites

Για τη μικροζωνική μελέτη Θεσσαλονίκης επικοινώνησε με τον καθηγητή του τμήματος Πολιτικών Μηχανικών του ΑΠΘ Κυρ. Πιτιλάκη. Βάλε και τον καθηγητή σου να "σπρώξει" για να πάρεις τα στοιχεία.

Αν τα καταφέρεις θα σου είμαστε ευγνώμονες αν τα ανεβάσεις στο διαδίκτυο και μας ενημερώσεις σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Είμαι φοιτήτρια στο τμημα Πολιτικών Έργων Υποδομής και ψάχνω πληροφορίες για την πτυχιακή μου με θέμα "Μικροζωνικές μέλέτες στην Ελλάδα".Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να βρω τις συγκεκριμένες μελέτες;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Συγνωμη για την άγνοιά μου ..... αλλά τι ειναι οι μικροζωνικές μελέτες :?:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.