Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νεα ένταξη στο Εξοικονομω


Recommended Posts

Πριν απο δεκα χρονια η μονοκατοικια που κατοικω ενταχθηκε στο προγραμμα Εξοικονομω Αυτονομω και εγινα εργασιες, αντικατασταση κουφωματων με ενεργειακα αλουμινια και αντικατασταση λεβητα πετρελαιου με λέβητα βιομαζας. Το προγρααμα ηταν αξιας 15000€ και δικαιουχος ηταν ο πατερας μου. Τωρα ο πατερας μου εχει πεθανει και το σπιτι ειναι στην κυριώτητα μου. Μπορει γινει άιτηση παλι στο προγραμμα για νεες εργασιες;
 
Link to comment
Share on other sites

Με βάση το προηγούμενο πρόγραμμα (αυτό που τρέχει τώρα δηλ) υπήρχε αυτή η δυνατότητα αρκεί βέβαια να πιάνεις τις 3 σκάλες στην ενεργειακή αναβάθμιση. 

Απ ότι κατάλαβα ήσουν στο πρόγραμμα πριν το 2014.

Για το καινούργιο που έρχεται δεν ξέρουμε.  Πρέπει πρώτα να βγει ο οδηγός. Λογικά θα μπορείς. 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, kotor9 said:

Με βάση το προηγούμενο πρόγραμμα (αυτό που τρέχει τώρα δηλ) υπήρχε αυτή η δυνατότητα αρκεί βέβαια να πιάνεις τις 3 σκάλες στην ενεργειακή αναβάθμιση. 

Απ ότι κατάλαβα ήσουν στο πρόγραμμα πριν το 2014.

Για το καινούργιο που έρχεται δεν ξέρουμε.  Πρέπει πρώτα να βγει ο οδηγός. Λογικά θα μπορείς. 

 

Ναι. Πριν το 2014 και όχι εγώ. Ο πατέρας μου αλλά για το ίδιο σπίτι. Από φθινόπωρο θα βγει το νέο πρόγραμμα ή αργότερα;

Edited by Thanasis Tzoumas
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία σε ποιον ανήκει το σπίτι. Λένε ότι ο οδηγός θα βγει εντός καλοκαιριού και θα τρέξει το πρόγραμμα αρχές φθινοπώρου 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.