Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νεότερο μνημείο θέλει έγκριση από ΕΠΑΕ;


Recommended Posts

Δεν ξέρω αν σε προσέβαλα ή όχι, αλλά αυτά που λες είναι φοβερές ανακρίβειες.

 

αλλα λογια να αγαπιομαστε. ποιες ανακριβειες? ερωτηση εκανα αν περασε ΚΑΣ γιατι το εχω παθει εγω. Μονος σου ανεφερες περιπτωση που βρηκες εσυ που μπορει να συμβαινει αυτο. Ή μηπως μου λες οτι δεν ξερω τι μου συνεβη?

 

επαναλαμβανω τα περι ελαχιστου σεβασμου σε συναδελφο, και μαλιστα αγνωστο σου. Οφειλεις να ανακαλεσεις αυτα που λες. Αυτα. Δεν επανερχομαι γιατι τελικα η συμπεριφορα του καθενος τον χαρακτηριζει.

Link to comment
Share on other sites

βρε σεις... σταματηστε να τρωγεστε και λυστε μου την απορια....

 

δεν ρωταω αν θα περασει ή οχι απο ΕΠΑΕ (το καταλαβα ειναι για το τυπικο)

 

ρωταω αν απαιτείται (δηλ. αν ειναι λογος διακοπης εργασιων απο την πολεοδομια) να περασει απο ΕΠΑΕ. κι αν εχει κανενας την σχετικη νομοθεσια!

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

αλλα λογια να αγαπιομαστε. ποιες ανακριβειες? ερωτηση εκανα αν περασε ΚΑΣ γιατι το εχω παθει εγω. Μονος σου ανεφερες περιπτωση που βρηκες εσυ που μπορει να συμβαινει αυτο. Ή μηπως μου λες οτι δεν ξερω τι μου συνεβη?

 

επαναλαμβανω τα περι ελαχιστου σεβασμου σε συναδελφο, και μαλιστα αγνωστο σου. Οφειλεις να ανακαλεσεις αυτα που λες. Αυτα. Δεν επανερχομαι γιατι τελικα η συμπεριφορα του καθενος τον χαρακτηριζει.

 

Μην επανέλθεις γιατί δεν σε παίρνει. Εγώ μίλησα για πιστολιές και ανακρίβειες, ενώ εσύ για ανοησίες. ΜΗΝ επανέλθεις. Αυτό σε χαρακτηρίζει. Άντε καλημέρα σου.

 

 

Μονος σου ανεφερες περιπτωση που βρηκες εσυ που μπορει να συμβαινει αυτο. Ή μηπως μου λες οτι δεν ξερω τι μου συνεβη?

 

Για να καταλάβουμε τι σου συνέβη πρέπει να αναφερθείς ΕΠΑΚΡΙΒΩΣ στην περίπτωση σου (θέμα που ανέλυσα και παραπάνω). Το γενικό "πέρασα και εγώ από ΚΑΣ μία περίπτωση μου" δεν λέει τίποτα αν δεν εξηγήσεις ακριβώς τι και πως (Ελπιζω να κατάλαβες τώρα ποιες είναι οι πιστολιές και ποιες οι ανακρίβειες και πως δεν κολλάνε λέξεις τύπου "ανοησίες").

Link to comment
Share on other sites

ειχα γραψει διαφορα. τα αποσυρω. κρατω μονο δυο. πρωτον, εγω δεν ζητησα εξηγηση ουτε βοηθεια κυριε directionless αρα το να μου λες "πες μας τι σου συνεβη να σου εξηγησω" δεν καταλαβαινω που αποσκοπει παρα σε αυτο που εγραψα "αλλα λογια να αγαπιομαστε". δευτερον, το στυλ "δεν σε παιρνει" που υιοθετεις δεν ξερω σε ποιο πανεπιστημιο το εμαθες, αλλα νομιζω οτι αρμοζει σε ποδοσφαιρικα φορουμ και οχι σε επιστημονικο.

 

αυτα. εγω ενιωσα θιγμενος επι της ουσιας. αν εσυ νομιζεις οτι το να μιλας για πιστολιες και ανακριβειες δεν ειναι ανοητο και επιπολαιο, μας χωριζει δεοντολογικη αβυσσος και δεν εχει νοημα η παραπανω κουβεντα. κρατω και την υποσχεση μου στους συντονιστες να μην συνεχισω το θεμα, αν και νομιζω οτι θα επρεπε μεταξυ μας, ακομη κι οταν θεωρουμε οτι καποιος δεν δινει σωστες πληροφοριες (παρολο που δεν ειναι αυτη η περιπτωση εδω και το τονιζω) θα επρεπε να χρησιμοποιουμε ευγενικους τροπους και οχι απαξιωτικους.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κι άλλο ποιήμα να πεις ; Γιατί βλέπω ότι θέλεις να 'χεις τον τελευταίο λόγο στο ποστ. Καλώς. Πες ό,τι έχεις να πεις, γιατί δεν πρόκειται να ξαναπαντήσω στο συγκεκριμένο (έχουμε και δουλειές να κάνουμε). Καλή σου μέρα και πάλι.

 

 

Υ.Γ. Όσο για το πανεπιστήμιο και τις δήθεν μπιχτές σου, Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (Κατεύθυνση Δομοστατικού) έχω τελειώσει και τώρα κάνω τη διπλωματική μου στο μεταπτυχιακό της Προστασίας Μνημείων (Α΄ κατεύθυνση : Συντήρηση και Αποκατάσταση Ιστορικών Κτιρίων και Συνόλων) στο ΕΜΠ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.