Μετάβαση στο περιεχόμενο

Γυναικεία-νεανική επιχειρηματικότητα ΕΟΜΜΕΧ


zvara

Recommended Posts

Καλημέρα! ήθελα να ρωτήσω ασχολείται κανείς αυτή την περίοδο με Σύνταξη-Υποβολή Επενδυτικού Σχεδίου για το πρόγραμμα γυναικεία επιχειρηματικότητα του εομμεχ???

Link to comment
Share on other sites

οι γονείς μου θέλουν να φτιάξουν μια μικρή επιχείρηση παραγωγής ζυμαρικών και παραδοσιακών προϊόντων και έχω πάρει προσφορές από τον εξοπλισμό μέχρι και τα πλακάκια και έχω ξεκινήσει την περιγραφή του επενδυτικού σχεδίου ! εκεί που κολλάω είναι στα οικονομικά στοιχεία!!!!

μήπως σου έχει τύχει κάτι παρόμοιο???

υπάρχει κάποιος συνάδελφος που έχει υποβάλλει φάκελο στον εομμεχ για την γυναικεία επιχειρηματικότητα????

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δημοσιεύτηκε ?

νόμιζα οτι είναι προσχέδιο ακόμα .

 

για τα οικονομικά στοιχεία απο όσο ξέρω μαζεύεις τιμολόγια ,πληρώνεις και εξοφλείς για να πάρεις εγγυητική απο την τράπεζα που συνεργάζεσε για να πάρεις την επιδότηση στο τέλος του έργου και μετά βέβαια απο έλεγχο.

Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβάσω μια έτοιμη προταση που έχω καταθέσει για ένα ηλεκτρονικό μαγαζί στα downloads.

 

Την ανέβασα στα downloads στα έντυπα (Εργασιακά-Ασφαλιστικά).

Πιστεύω να σε βοηθήσει.

 

Αυτό που μπορώ να σου πω είναι, πως πρέπει να κάνεις μια υπερεκτιμημένη (δεν θα σε ελέξουν ποτέ) οικονομοτεχνική μελέτη.

Να πεις τις ποσότητες των προϊόντων (ζυμαρικά και παραδοσιακά) που πρόκειται να πουλάς κάθε χρόνο και σε ποια τιμή φροντίζοντας κάθε χρόνο τα κέρδη να είναι αυξανόμενα εκθετικά.

 

Επειδή δεν το βρίσκω στα έντυπα (Εργασιακά-Ασφαλιστικά) το ανέβασα και στα Διάφορα

 

Τελικά είναι μεγάλο σε μέγεθος και δεν μπορώ να την ανεβάσω στα downloads.

Αν το χρειάζεσαι πες μου να στο στείλω με email.

Link to comment
Share on other sites

θα με βοηθήσεις πάρα πολύ αν μου το στείλεις. σου στέλνω το mail του γραφείου που δουλεύω [email protected]

εντωμεταξύ η υποβολή των προτάσεων λήγει 15/9 και πρέπει να βιαστώ!

σε ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

το έλαβα και το διάβασα ήδη. θα με βοηθήσει πολύ. σε ευχαριστώ και πάλι.σας εύχομαι καλή επιτυχία και καλή αρχή.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ειναι ευκολο να το παρω και εγώ??θελουμε να φτιαξουμε με εταιρεια με ενα φιλο μου και ενω εχουμε προχωρησει σε ολα εχουμε ψιλοκολλησει στα οικονομικα στοιχεια.Αν ηταν ευκολο να μου το στειλει καποιος στο mail μου ( [email protected]) για να παρουμε μια ιδεα θα μας βοηθουσατε πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.