Μετάβαση στο περιεχόμενο

Εξοικονομώ 2021 ,λάθος καταχώρηση ίδιων κεφαλαιων


Recommended Posts

Καλησπέρα,συνάδελφοι..

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για το εξοικονομώ 2021.

Είμαι στο στάδιο 7γ,έχεις έρθει β ελεγκτής ,όλα καλα..όμως εκ παραδρομής όταν συμπλήρωνα τις παρεμβάσεις με τα κόστη ,ξέχασα να συμπληρώσω ένα κλιματιστικο(ο ωφελουμενος έχει επιδοτηθεί 3 και εγώ έβαλα ένα).

Το διαπίστωσα το λάθος γιατί πήγα να υποβάλλω την αίτηση για τελικό έλεγχο και μου ζητούσε το συστημα να επιστρέψει ο προμηθευτής τα χρήματα του ενός κλιματιστικού.

Έκανα απόρριψη των παρεμβάσεων για να γυρίσει πίσω στον β ελεγκτής ..πως μπορώ όμως να το προσθέσω??

Από ότι βλέπω δεν με αφήνει ..

Έχετε κάποια γνώμη ,πως μπορώ να το διορθώσω ,έτσι ώστε να μην χρειαστεί να γυρίσει ο προμηθευτής τα χρήματα πίσω στον ωφελουμενος;;;;

Ελπίζω να σας έδωσα να καταλάβετε το πρόβλημα μου.ευχαριστω εκ των προτερων για οποία απαντηση

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Anyfantaki Stella said:

Καλησπέρα,συνάδελφοι..

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση για το εξοικονομώ 2021.

Είμαι στο στάδιο 7γ,έχεις έρθει β ελεγκτής ,όλα καλα..όμως εκ παραδρομής όταν συμπλήρωνα τις παρεμβάσεις με τα κόστη ,ξέχασα να συμπληρώσω ένα κλιματιστικο(ο ωφελουμενος έχει επιδοτηθεί 3 και εγώ έβαλα ένα).

Το διαπίστωσα το λάθος γιατί πήγα να υποβάλλω την αίτηση για τελικό έλεγχο και μου ζητούσε το συστημα να επιστρέψει ο προμηθευτής τα χρήματα του ενός κλιματιστικού.

Έκανα απόρριψη των παρεμβάσεων για να γυρίσει πίσω στον β ελεγκτής ..πως μπορώ όμως να το προσθέσω??

Από ότι βλέπω δεν με αφήνει ..

Έχετε κάποια γνώμη ,πως μπορώ να το διορθώσω ,έτσι ώστε να μην χρειαστεί να γυρίσει ο προμηθευτής τα χρήματα πίσω στον ωφελουμενος;;;;

Ελπίζω να σας έδωσα να καταλάβετε το πρόβλημα μου.ευχαριστω εκ των προτερων για οποία απαντηση

Στέλλα , σωστά εκανες απόρριψη. Σωστα πήγε 07.β και θα πείς του Β ΕΕ να το διορθώσει και μετα να κανει αποθηκευση να ερθει παλι 07.γ

Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, katrmp said:

Στέλλα , σωστά εκανες απόρριψη. Σωστα πήγε 07.β και θα πείς του Β ΕΕ να το διορθώσει και μετα να κανει αποθηκευση να ερθει παλι 07.γ

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σας..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.