Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μειωμένα κοινόχρηστα...?


maestro

Recommended Posts

Καλημέρα

 

Την τελευταία περίοδο, η ένδειξη του ωρομετρητή του διαμερίσματιος μου δείχνει πολύ μικρότερες μονάδες ωρομέτρησης σε σχέση με το παρελθόν και τους αντίστοιχους μήνες. Σημειώνεται ότι ενοικιάζουμε το διαμέρισμα που βρίσκεται στον 1ο όροφο..και υπάρχει φυσιολογικό πρόβλημα με τους υπόλοιπους ένοικους. Λόγω δε και της ιδιότητας μου (μηχανολόγος μηχανικός) είναι φυσικό να υπάρχει και σχετική καχυποψία. Οι διαχειριστές έχουν καλέσει τεχνικούς προκειμένου να γίνει έλεγχος και δεν έχει εντοπισθεί τίποτα. Ολες οι ηλεκτροβάνες έχουν αλλαχτεί πριν ενάμιση χρόνο.

Κατέβηκα και εγώ στον πίνακα ωρομέτρησης για να εντοπίσω τίποτα αλλά διαπίστωσα ότι τα ρολόγια γράφουν κανονικά σε σχέση με την ώρα που είναι ανοικτά.

Το μόνο σίγουρο είναι ότι εγώ δεν έχω ακουμπήσει την ηλεκτροβάνα του διαμερίσματος. Αρκετά ασχολούμαστε με τεχνικά θέματα στη δουλειά μας...

 

Κάθε βοήθεια καλοδεχούμενη...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.