Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ερώτηση για μεταλλικά κτήρια


 

Recommended Posts

Τι παραπάνω κάνετε από τους Μηχανολόγους ΠΕ και ΤΕ έτσι ώστε να υπογράφετε μόνο εσείς μεταλλικά κτίρια. Και μην μου πείτε για την νομοθεσία του 1930.

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι βλέπω στο επάγγελμα που έχεις καταχωρήσει δεν τελειώνεις μηχανολόγος μηχανικός όπως φαίνεται στην υπογραφή σου αλλά μηχανολόγος μηχανικός Τ.Ε., κατ'αρχήν....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως επί της ουσίας απάντηση καμία. Και εγώ έχω το θάρρος και λέω το τι τελειώνω σε σχέση με άλλους και δεν βλέπω το πρόβλημα. Και δεν είμαι επιθετικός απλώς να μάθω ζητάω τι κάνετε.

Link to comment
Share on other sites

Στατική ΙΙ,Στατική ΙΙΙ, Αντισεισμικα, Μεταλλικές κατασκευές Ι,Μεταλλικές κατασκευές ΙΙ, κτλ

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα μηχανολόγος είμαι όχι πολιτικός και κοιτάω τα κοινά μαθήματα όπως μεταλλικές.

Link to comment
Share on other sites

γρήγορα μια σφραγίδα στο παιδί...

για να το κλείνουμε, υπάρχουν εκατοντάδες σελίδες στην υποκατηγορία μεταλλικές κατασκευές.θέματα με τα οποία ασχολούνται καθημερινά μηχανικοί.μπες και δες ότι τραβάει η ψυχή σου.αν σε ενδιαφέρει κάτι κράτα το, αλλιώς συνέχισε παρακάτω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.