Μετάβαση στο περιεχόμενο

Λογισμικό εύρεσης συντεταγμένων με PocketPC


Recommended Posts

γεια σας.

εχω ενα PocketPC της Mio και θα ηθελα να εγκαταστησω καποιο προγραμμα με το οποιο να πληκτρολογο συντεταγμενες που θελω, σε ΕΓΣΑ, και το Mio να με κατευθυνει στη συντεταγμενη αυτη. γνωριζετε καποιο??

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς ψάχνω και εγώ εδώ και καιρό.

Κάτι αντίστοιχο του λογισμικού των Garmin για παράδειγμα, το οποίο να είναι για PDA. Αν μάλιστα δέχεται και ΕΓΣΑ ακόμα καλύτερα!

Επίσης να μπορεί να μαρκάρει σημεία κλπ.

Αν ξέρει κάποιος συνάδελφος ας βοηθήσει...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά βρήκα δύο προγράμματα που κάνουν αυτή την δουλειά. Δεν τα έχω δοκιμάσει όμως. Είναι τα oz iexplorer και pathaway. Μπορεις να βάλεις και ΕΓΣΑ.

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους... κάποιος βρήκε αυτό που ψάχνω 8 μήνες... Εύγε.

 

EDIT: Τα greeklish απαγορεύονται. Διάβασε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum σε παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

το pataway ειναι καλό για να δουλεψεις σε εγσα (γιατί το ******* ΜΙΟ δεν έχει.άλλα κοστιζει. εαν θες κάτι στο τζαμπα. βρισκεις τις συντεταγμενες στην ύπαιθρο στο σύστημα του ΜΙΟ και μετα τις μεταρέπεις στο γραφείο με το tetransform. Το συγκεκριμένο πρόγραμμμα κυκλοφορούσε μέσα στο < michanikow παλιά.Τώρα δεν ξερω γιατί εχω καιρό να μπώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.