Μετάβαση στο περιεχόμενο

Περί αυθαιρέτων και ΓΟΚ: Αυθαίρετη κατοικία


petran 35

Recommended Posts

γεια σας και καλο πασχα θελω να μαθω αν μια αδεια που εχει βγει το 1970 με 1975 παρανομα με λαθος τοπογραφικο ενοση 3 οικοπεδον χορεις να εχει γεινη ποτε συμβολαιο συνενοσεις τορα η αδεια ειναι παρανομη γεια τιν πολεοδομεια και μπορει να κατεδαφιστη για λογους που τμημα τις κατοικιας ενοχλουν τους γειτονες τον οικοπεδον και καλιπτη σχεδον ολο το σδ και δεν εχει τον καταληλο ακαλυπτο και ενοχλει στο μελον τιν εκμεταλευση του οικοπεδου μου τι πρεπει να κανω ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

.......................... τι πρεπει να κανω ευχαριστω

Το καλύτερο που έχετε να κάνετε είναι να πάτε σε ένα συνάδελφο Μηχανικό ο οποίος και θα σας κατατοπίσει σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τιν απαντηση αλλα τιν γνωμη του μηχανικου τιν ξερω και τις πολεοδομιας θεωριτικα οτι αυθεραιτο υπαρχει σε ξενο οικοπεδο κατεδαφιζετε αλλα στιν ελλαδα αλλα λενε και αλλα κανουν ολοι γενικα το ερωτιμα μου εινα αν κανο καταγελια στιν πολεοδομια θα του βγαλουν τιν αδεια παρανομη αρα κατεδαφιζει η οχι και εγω θα εχω ξανα το οικοπεδο μου α και κατι τελευτεο αυτοσ με τιν παρανομη κατοικια ουτε να ακουσι δεν θελει γιατι προσπαθει να κερδισει το καταπατιμενο οικοπεδο τι πρεπει να κανω ευχαριστω και καλο Πασχα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.