Μετάβαση στο περιεχόμενο

Οικοδομική άδεια για διώροφο από ΑΤΜ


kasvan

Recommended Posts

@kasvan.

το τελευταίο που χρειάζεσαι πάντως για άδεια είναι να ξέρεις περί του αντικειμένου. το παν είναι να πάρεις τη δουλειά. μετά κάτι θα γίνει. στατικά είπαμε, έχεις εμένα

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 79
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Επειδή ο skafos δεν απαντάει: Οι ευροκώδικες αν βγούμε από το ευρώ θα εφαρμόζονται;

 

agior τα Βασιλικά Διατάγματα πρέπει να εφαρμόζονται από όλους. Ο Βασιλιάς τα έγραψε και ως γνωστόν στην Καστοριά έρχεται συχνά ο μεγαλιότατος και τον αγαπάμε!

 

Τοπογραφικό και δώρο η άδεια για να θυμηθώ την ονείρωξη του GRTOPO!!!

Link to comment
Share on other sites

kasvan μη μασας,παρε οσες δουλειες μπορεις.το παν ειναι το ζεστο χρημα που θα μπει στο γραφειο σου.τα αλλα ολα ειναι λογια και απλα ζηλειες.οι οποιες φυσικα ουδεν μας προσεγγιζουν.παρε τις δουλειες ,στειλε ε-μαιλ και θα σε βοηθησω εγω και οι συνεργατες μου να τις διεκπεραιωσεις αψογα.

Φυσικα θα χρωστας ενα καλο κερασμα

Link to comment
Share on other sites

Οι ευροκώδικες αν βγούμε από το ευρώ θα εφαρμόζονται;
σάμπως και τώρα που είμαστε μέσα νομίζεις εφαρμόζονται? μη μασάς αλλά μην πας στο paris, έχει συνεργάτη πιτσαδόρο και παίζει να σου έρθουν σχέδια με ζαμπόν
Link to comment
Share on other sites

και στατικα σε μας ελα.τελεια,ειδικα,με οτι ειδους κωδικες θες.(απο ευρω εως αμερικο ...κωδικες)αστους να σκανε στη ζηλεια.

Link to comment
Share on other sites

skafos δεν παίρνω την ευθύνη να κάνω στατικά και να τα υπογράφει άλλος χωρίς να ξέρω. Οι ευροκώδικες αν βγούμε από το ευρώ θα εφαρμόζονται;

 

 

Επειδή ο skafos δεν απαντάει: Οι ευροκώδικες αν βγούμε από το ευρώ θα εφαρμόζονται;

 

Την χάνω τέτοια κουβέντα ; Εδώ είμαι .

 

Πήγα για ένα τοπογραφικό. Στα πεταχτά.

 

 

Δεν το γνωρίζω τι θα κάνουν οι συντεχνίες δεδομένου ότι οικονομική έξοδος δεν σημαίνει κατ' ανάγκη και μη πειθαρχία σε κανόνες ασφαλείας που θεσπίζονται για τις ευρωπαϊκές χώρες. Ότι και να γίνει , οι κατασκευαστές λογισμικού , πάλι θα βάλουν στην τσέπη τους ζεστό χρήμα ...

 

έχει συνεργάτη πιτσαδόρο

 

Και στοχοφόρο ναυπηγό εξ Αγγλίας με πτυχίο αναγνωρισμένο από ΔΟΑΤΑΠ. Και του πληρώνει και ΙΚΑ .

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άλλο. Γιατί απαιτείται πρόγραμμα για τα σίδερα. Δεν μπορείς να βάλεις ένα μεγάλο Φ ανάλογα με τους ορόφους;

 

Συγνώμη skafos νόμισα ότι με αγνόησες!

Link to comment
Share on other sites

Πήγα για ένα τοπογραφικό. Στα πεταχτά.

 

Θ=Ε=Ο=Σ!!!!:lol:

 

@kasvan:φίλε,μην κοροϊδεύεις,ο Θεός (ο Ζεύς) όταν μίλησε μέσα από το στόμα του εκλεκτού του (του Γλύξμπουργκ) κ οδήγησε την πένα του στην υπογραφή του ΒΔ,ήξερε τί έκανε για εμάς τους τρισκατάρατους.

 

Πάρε τη δουλειά,κ θα τα βρούμε.......τα ποσοστά μας θα τα πάρουμε από το ΤΕΕ,που θα τα δώσεις έτσι κ αλλιώς/.:lol:

 

σημειωτεον οτι κυκλοφορει και κινητο με στατικο προγραμμα δωρεαν ..........

εμένα με κορόιδεψαν,γιατί μου πούλησαν μόνο για τοπογραφικά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.