Μετάβαση στο περιεχόμενο

Harley-Davidson Super-Rally στην Πάτρα


agior

Recommended Posts

Για όλα τα παιδιά που νιώθουν bikers

 

http://www.super-rally.gr/default.aspx

 

σας περιμένουμε το σαββατοκύριακο για μια μπυρίτσα και πολύ χαβαλέ :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 26
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ασε... το μερος που κατασκηνωναν ηταν πολυ κοντα στο σπιτι μου και μου τα καναν κουδουνια με τις εξατμισεις τους... Ευτυχως το τριημερο εφυγα Αθηνα και ηρεμησα...

Link to comment
Share on other sites

Ασε... το μερος που κατασκηνωναν ηταν πολυ κοντα στο σπιτι μου και μου τα καναν κουδουνια με τις εξατμισεις τους... Ευτυχως το τριημερο εφυγα Αθηνα και ηρεμησα...

 

Καλά εσύ που ανέβηκες, αλλά εγώ που κατέβηκα για 2 μέρες τι να πω ... ;!

Link to comment
Share on other sites

Ασε... το μερος που κατασκηνωναν ηταν πολυ κοντα στο σπιτι μου και μου τα καναν κουδουνια με τις εξατμισεις τους... Ευτυχως το τριημερο εφυγα Αθηνα και ηρεμησα...

 

Think big!!!

 

Να παίζει το τρανζίστορ τ΄αμερικάνικα...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε qmd είσαι υπερβολικός...οι περισσότερες H-D έχουν μπάσο και γλυκό ήχο, ίδιας χροιάς με της Ducati που θαυμάζεις. Άσε που κανένας από εμάς δε κάνει μαγκιές στους δρόμους...

 

Όσον αφορά τα αυτιά που αυτόκλητα υπερασπίζεσαι μάθε πως oi Πατρινοί - μέσω του Δημάρχου κλπ - μας καλοδέχτηκαν, μας φιλοξενήσανε με ενθουσιασμό, κλείσανε το κέντρο της πόλης για να μπορέσει ο κόσμος της Πάτρας και οι 10.000 επισκέπτες να θαυμάσουν από κοντά το θρύλο της H-D και στο τέλος μας προσκάλεσαν να ξαναπάμε.

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω πως οι χαρλεαδες εχουν μια ποιοτητα σε αντιθεση με αλλους μηχανοβιους που ειναι προκλητικοι-επικινδυνοι ,κανουν θορυβο με σκοπο να προκαλεσουν την προσοχη και τρεχουν ασυλογιστα χωρις να λογαριαζουν τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.