Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σεμινάριο 3d-max


Recommended Posts

Ζητήτε άτομο που ενδιαφέρετε να παρακολουθήσει σεμινάριο 3d-max λόγο προσφοράς δύο ατόμων στη τιμή του ενός. Δήλωση συμμετοχής μέχρι 07/12

Link to comment
Share on other sites

h.lamprou εγώ ενδιαφέρομαι. Αλλά όντως πες μας περισσότερες πληροφορίες!

Πότε;

Που;

Πόσο;

Για πόσες μέρες;

Για ποιους; (αρχάριοι; προχωρημένοι; άσχετοι; )

Ποιος; (θα το διδάξει)

Link to comment
Share on other sites

Η σχολη που κάνει το σεμινάριο ειναι η http://main.loulakis.gr/?seminars=3dsmax-basic

Ειναι για 40 ώρες τρίτη πέμπτη 5:30-9:30

επίπεδο βασικό(για αρχαριους δλδ)

βρίσκεται στα εξάρχεια

και η τιμη ειναι 540+φπα για 2 άτομα

έναρξη 14/12

Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι, ήδη έχω τελειώσει εκεί το advanced... Επίσης να σου πώ ότι λάθος το λένε σεμινάριο στο ΜΑΧ, θα έπρεπε να είναι σεμινάριο rendering στο ΜΑΧ με mental ray... γιατί βασικά τίποτε άλλο δεν κάνουν... Ξεχάστε το αν νομίζετε ότι θα μάθετε ΜΑΧ...

Ο αρχηγός-δάσκαλος βέβαια είναι πολύ καλό παιδί και γνώστης των πραγμάτων, και ακόμη έχω επαφές διαδικτυακές, αλλά το αντικείμενο είναι πολύ περιορισμένο... Τώρα για εσάς που θέλετε απλώς dwg -> max -> mental ray -> πελάτης, είναι μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Καλό ακούγεται αλλά είναι λίγο πιεστικό για την συγκεκριμένη περίοδο. (Έχω και την μετακίνηση εγώ...). Για την άποψη του JTB τι γνώμη έχεις h.lamprou;

Link to comment
Share on other sites

ειναι δεδομενο οτι μαθαινεις τα βασικα μιας και το σεμιναριο το αναφερει ως βασικη εκμαθηση.παρολα αυτα θεωρω την τιμη παρα πολυ καλη για αυτα που σου προσφερει. Εκτός αν εσυ JTB έχεις κατι αλλο να προτείνεις.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου μαθαίνει ΜΑΧ, αυτό λέω απλά... Αν τώρα θέλεις απλώς τη μεταφορά στο ΜΑΧ για φωτορεαλισμό και να βάζεις κάποιες βιβλιοθήκες επίπλων κλπ... είναι καλό... Σου μιλάω για το advanced, που εκεί τουλάχιστον θα έπρεπε να έχουν κάποια μαθήματα modeling ή κάτι πιο προχωρημένο, όπως άλλωστε είναι και το όνομά του (advanced)...

Γενικά η γνώμη μου για τις ελληνικές εταιρίες software και των συναφών παροχών δεν είναι η καλύτερη, μη σου πώ ή χειρότερη... Πόσο μάλλον για τόσο ειδικά θέματα όπως είναι το 3d...

Θεωρείς τυχαίο που στο Ιntergraphics τα δίδακτρα ετησίως είναι 4-5 χιλιάδες και στην ΑΚΤΟ 7000;;;

 

Οσο για τη τιμή είναι πράγματι καλή, αρκεί να ξέρεις γιατί πηγαίνεις και τί θα μάθεις...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Διευκρινίζεται ότι στην τιμή δίδεται απόδειξη παροχής υπηρεσιών, δεν προστίθεται ΦΠΑ και εκτός από το σεμινάριο το ίδιο παρέχονται και επιπρόσθετες ευκολίες. Επίσης για το εάν μαθαίνεις ή όχι 3ds MAX, ρωτήστε αυτούς που έκαναν ήδη κάποιο σεμινάριο. Η ύλη είναι επιλεγμένη έτσι ώστε να μπορεί όποιος εκπαιδεύεται να δημιουργεί ποιοτικές εικόνες κτιριακής σχεδίασης στον ταχύτερο δυνατό χρόνο. Επίσης μόλις ανακοινώθηκε το νέο βιβλίο το οποίο ακολουθεί σε μεγάλο βαθμό τη ροή του σεμιναρίου και θα το δείτε στη σελίδα: http://main.loulakis.gr/?books=3ds-max-design Στη σελίδα μπορείτε να δείτε τα περιεχόμενα για να κατανοήσετε τη θεματολογία.

Link to comment
Share on other sites

@loulakis: Επειδή απ' ότι κατάλαβα σχετίζεσαι με την διδασκαλία των σεμιναρίων καλό είναι να μας ενημερώνεις από εδώ για τα σεμινάρια που διοργανώνετε έτσι ώστε να έχουμε πληροφόρηση αν ενδιαφέρεται κάποιος. Ευχαριστούμε...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.