Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δημοσκόπηση για υπηρεσίες αρχιτεκτονικών σχεδίων


JTB

Recommended Posts

Ελπίζω να μή παραβαίνω κάποιο κανόνα...

Εχω ετοιμάσει μια ανώνυμη δημοσκόπηση σχετικά με αντικείμενο σχεδίασης αρχιτεκτονικών που με ενδιαφέρει και θα ήθελα να δώ τις απόψεις σας...

Μόλις 2 λεπτά χρειάζονται...

 

http://www.surveymonkey.com/s/82JWY6C

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, έτσι βλέπω... δεν έχω καμία πρόσβαση σε στοιχεία αυτού που απαντά...

Μπορείς να το δείς και μόνος σου στο

 

http://www.surveymonkey.com/

 

Το μόνο δικαίωμα που σου δίνει ένας free λογαριασμός είναι το να φτιάξεις survey μέχρι 10 ερωτήσεις, να φτιάξεις ένα link για να το στείλεις και να δείς στατιστικά των απαντήσεων... Σχετικά με το ποιός και τί απάντησε, τίποτα...

 

Βρήκα και αυτό...

 

Are my survey responses anonymous and secure?

 

Anonymity

 

It is up to each survey creator to decide if they want to collect responses anonymously, or to capture respondents’ personal information. Respondents’ personal information can be captured by the survey creator in two ways: by expressly asking you for your personal details (name, address, etc.), and by configuring the survey to automatically capture your IP address and/or email address.

 

SurveyMonkey provides survey distribution methods that range from emailing a survey link, embedding a survey on a personal or business website, using social networks to post survey links, and so on. All of these options allow the survey creator to collect responses anonymously. All collection methods permit the tracking of respondent IP addresses. Anyone using the Email Invitation collector could potentially track an email address on the response.

 

We allow survey authors to disable the storage of email addresses and disable IP address collection for all collection methods so that they can collect anonymous survey responses.

 

Στην εικόνα φαίνεται η επιλογή μου... Μα δεν με ενδιαφέρει κιόλας... και δεν θα ήξερα τι να τις κάνω τις ΙΡs... Απλώς θέλω να συλλέξω πληροφορίες σχετικά με το πώς ενεργεί ο καθένας στα θέματα των ερωτήσεων.

post-19342-131887256835_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι νομίζω μόνο για αυτόν που κάνει το survey... Μην ανησυχείς, όταν μαζευτεί ένας αρκετά καλός αριθμός θα τα δείξω εδώ, το είχα σκοπό έτσι κι αλλιώς...

Αν και δεν είχα την ευκαιρία (δωρεάν έκδοση max 10 ερ.) να προσθέσω ερωτήσεις που με ενδιέφεραν, κάτι συμπεραίνω από τις απαντήσεις...

 

Σε αναμονή των αποτελεσμάτων λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

θα ήθελα πάρα πολύ να απαντήσω στο ερωτηματολόγιο σου, αλλά ως αρχιτέκτων δεν μπορώ.

Πιστεύω οτι απευθύνεσαι σε πολιτικούς μηχανικούς, διότι όλα όσα ρωτάς είναι αρχιτεκτονικές εργασίες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τί θέλεις να πείς... Η συνεργασία αρχιτεκτόνων με σχεδιαστές δεν υφίσταται; Επειδή είσαι αρχιτέκτονας ξέρεις και Η/Υ; Επειδή είσαι αρχιτέκτονας κάνεις και φωτορεαλισμό;

Αλλωστε το ερωτηματολόγιο έχει και το "ΟΧΙ" ως απάντηση... θα ασφαλώς και θα είναι χρήσιμη η συμμετοχή σου!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.