Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αίτηση κατάρτισης σύμβασης


Recommended Posts

Στο βήμα 2 της αίτησης του προγράμματος Φωτοβολταϊκά Στη Στέγη ζητάνε απο τη δεη να κατατεθεί η αίτηση κατάρτισης σύμβασης.Η ερώτηση είναι,αυτή είναι μια απλή υπεύθυνη δήλωση όπου αποδεχόμαστε τους όρους ή υπάρχει κάπου έτοιμο έντυπο?Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εάν κατάλλαβα αυτό που ρωτάς,στο βήμα 2 κατατήθεται από τον Μηχανικό σφραγισμένο ενυπόγραφο κι από τον ιδιοκτήτη με το γνήσιο της υπογραφής Υ.Δ...Υπάρχει και στο site της ΔΕΗ.

 

http://www.dei.gr/Documents/%CE%A5%CF%80%CE%B5%CF%8D%CE%B8%CF%85%CE%BD%CE%B7%20%CE%94%CE%AE%CE%BB%CF%89%CF%83%CE%B7%201%2021.10.10%20DDD.pdf

Link to comment
Share on other sites

Η υπέυθυνη δήλωση αυτή έχει κατατεθεί στην αρχή της διαδικασίας.Τώρα μου ζητάνε να αποδεχτώ τους όρους σύνδεσης με την άιτηση κατάρτισης σύμβασης.Δε ξέρω αν το μπέρδεψα περισσότερο απο όσο στην αρχή!ευχαριστώ όπως κ να έχει

Link to comment
Share on other sites

φτιάχνεις ένα δικό σου paper όπου και λες ότι αποδέχεσε την αίτηση σύμβασης (το τυπικό αυτό είναι)

 

αυτο έκανα τελικά όπως άλλωστε μου είπαν κ απο τη ΔΕΗ.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.