Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ομαδική αγορά Η/Μ λογισμικού πακέττου


NickMech

Recommended Posts

Συνάδελφοι,

 

Δημιούργησα το θέμα αυτό σε αντιστοιχία του θέματος που αφορούσε αποκλειστικά λογισμικό για τον ΚΕΝΑΚ. Το παρών θέμα αφορά όλα τα υπόλοιπα Η/Μ που χρειάζονται. Όσοι νέοι ή και παλαιότεροι μηχανικοί ενδιαφέρονται για δημιουργία ομάδας για αγορά ολόκληρου του πακέτου π.χ. 4Μ FINE/ADAPT ή μέρους αυτου ας ποστάρει εδώ ή μέσω pm.

 

Για την συγκεκριμένη εταιρεία επειδή ρώτησα, οι μηχανικοί δεν είναι απαραίτητο να είναι στεγασμένοι στο ίδιο γραφείο. Οι τιμές οι πρότυπες που δίνονται φαίνεται και στο site της εταιρείας ανάλογα με τον αριθμό των αδειών... ανάλογα και τα άτομα μπορεί να καταφέρουμε και καλύτερους διακανονισμούς... Όσοι πιστοί προσέλθετε...

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε είσαι σίγουρος για αυτό που γράφεις? Πήρα τηλέφωνο στην 4Μ και μου είπαν ότι η ομαδική αγορά ισχύει μόνο για τον ΚΕΝΑΚ και για περιορισμένο διάστημα. Οι τιμές του eshop που αναφέρεις μου είπαν ότι ισχύουν για αγορά παραπάνω απο 1 πακέτων και για τον ίδιο χρήστη.

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα μας τρελάνουν? Σε τέτοιους καιρούς βάζουν τέτοιους περιορισμούς?? Φίλος και συνεργάτης αγόρασε το λογισμικό για ΚΕΝΑΚ της TiSoft μαζί με άλλους 6! (έκπτωση νομιζω 30%) Από πρώτο χέρι λοιπόν ξέρω ότι η εξυπηρέτηση και η ενασχόληση τους με το πρόβλημα σου είναι άμεση και με αποτέλεσμα. Κατέβασα και το νεο Beta τους. Βασικά θα έλεγα ότι βγάζει πολύ γρήγορα δουλειά και έχει φανταστικό interface. Για τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του θα πρέπει να το τρέξω λίγο παραπάνω και θα ενημερώσω.

 

Α υπ' όψη οι 7 συνολικά δε χρειαζόταν να συστεγάζονται ή να είναι κάτοικοι ίδιας περιοχής.

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι, με τον άτομο της 4Μ που μίλησα εγώ (μου φάνηκε ότι ήταν ο υπεύθυνος εκει μέσα) μου είπε πως αν γίνει ταυτόχρονη αγορά απο περισσότερους από ένα άτομο ισχύουν οι εκπτώσεις της τάξεως που έχει στο ιντερνετ για πολλαπλές άδειες. Δεν χρειάζεται να είσαι συστεγασμένος με τον άλλον τον μηχανικό και η προσφορά αφορά για τα κοινά μέρη του πακέτου, δηλαδή π.χ. για θερμανση και κλισματισμο αν τον παρουν ολοι τοτε για αυτα ισχυει...τωρα αν κάποιος θέλει και κάποια εφαρμογή παραπάνω που δεν θέλει κι ένας άλλος μηχανικός από την ομάδα δεν ισχύει του ίδιου μεγέθους έκπτωση αλλά και πάλι κάτι μπορεί να γίνει για τον ίδιο... Για την TiSoft δεν ξέρω και πολλά για το τι προσφέρει κτλ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα συνάδελφοι,

 

Όσοι τυχεροί είναι ακόμα διακοπές καλά τα έχουν καταφέρει ... οι υπόλοιποι που επιστρέψαμε πλεον τα κεφάλια μέσα...

 

Ύστερα από μικρή έρευνα που έκανα τις επόμενες μέρες θα προβώ σε αγορά του FINE/ADAPT της 4Μ... Αν κάποιος πραγματικά ενδιαφέρεται ας ποστάρει ή p.m. Αντε και καλές δουλειές...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 11 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.