Μετάβαση στο περιεχόμενο

Σεμινάρια για τη νέα ΥΔΕ


NIKOS ASTROS

Recommended Posts

Καλημερα!!!Τελικα που μπορουμε να κανουμε σεμηναρια για την νεα ΥΔΕ εστω και αν χρειαστει να πληρωσουμε...Ψαχνω αλλα δεν εχω βρει κατι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα antheos.

Για εμάς τους μηχανικούς η ΕΕΤΕΜ λογικά και εσένα το σωμάτιο σας για κάνε ένα τηλ στην ΠΟΣΕΗ, http://poseh.gr/

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Νικο!Μηχανικος ειμαι και εγω οποτε θα πρεπει να επικοινωνισω με την ΕΕΤΕΜ για τα σεμιναρια?Καπου αλλου δεν διοργανωνονται σεμιναρια για την ΥΔΕ σε περιπτωση που φαω ακυρο απο την ΕΕΤΕΜ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα antheos, η ΕΕΤΕΜ από όσα γνωρίζω διοργανώνει πολύ συχνά, (νομίζω κάθε εβδομάδα) σεμινάρια για την νέα ΥΔΕ οπότε δεδομένου ότι η εφαρμογή της είναι υποχρεωτική από αρχάς Νοεμβρίου θα προλάβεις να συμμετάσχεις σε κάποια και με πολύ χαμηλό κόστος. Επίσης αν έχεις χρήματα που σου περισσεύουν μπορείς να πας και αλλού και να πληρώσεις πάρα πάρα πολύ περισσότερα…

Φιλικά ,δύσκολοι καιροί και δεν σου το συνιστώ:!:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Panos visious, δες στον παρακάτω σύνδεσμο: http://www.eetem.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=50&Itemid=41

Επίσης και με ένα τηλεφώνημα στην ΕΕΤΕΜ θα σου λυθούν όλες σου οι απορίες….;)

Link to comment
Share on other sites

Νίκο, στο site της ΕΕΤΕΜ μπήκα πριν θέσω την ερώτηση, και είδα και την σχετική ανακοίνωση για ημερήσια σεμινάρια 5 ωρών. Η ερώτησή μου είναι αν έχουν δικαίωμα συμμετοχής μόνο μέλη της ή και διπλωματούχοι μηχανικοί.

Γιατί το σεμινάριο του ΙΕΚΕΜ είναι ακριβό και στο παίζουν και λίγο "μούρες" ("Μα καλά, ακόμα δεν έχετε υποβάλλει αίτηση;" μου είπαν την Δευτέρα που είχα πάρει για να ρωτήσω).

Πάντως ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Panos αύριο το πρωί μετά τις 9 τηλεφωνάκι στην ΕΕΤΕΜ, δύστυχος δεν μπορώ να σε βοηθήσω!

Link to comment
Share on other sites

Απ οτι ξέρω πρέπει να είσαι μέλος ΕΕΤΕΜ.Παρ όλα αυτά πάρε ένα τηλ.Αξίζει να πας και πληρώνεις μόνο 10 Ε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.