Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αποστολή φακέλων


Recommended Posts

Τι θα γίνει με αυτό το θέμα? Έχω ολοκληρώσει σχέδια και έχω συγκεντρώσει δικαιολογητικά. Οι πελάτες μου μου ζητάνε αντίγραφα των σχεδίων οπότε και αναγκαστικά τα εκτύπωσα σε 1:50 (σε 1:100 που λέει ο νόμος ούτε καν!!). Γιατί δεν μας δίνουν μία διεύθυνση να τα στείλουμε να τελειώνουμε??? Ποια ηλεκτρονική αποστολή και αηδίες?? Ας μας απαντήσει κάποιος , θέλουμε να φύγουμε από την παλιοχώρα και δεν μπορούμε επειδή είπαμε να μαζέψουμε τα τελευταία χρήματα?????

Edited by kwstas
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Μα αυτα υποβαλλονται σε δευτερη φαση, Μαρτιο-Απριλιο...

Για ποιο λογο οι πελατες σου τα βιαζονται και τα θελουν τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Inzaghi δεν είναι παράξενο αυτό... έχω κι εγώ περίπτωση πολύ βιαστικών διότι πρόκειται να γίνει αγοραπωλησία και οι νέοι ιδιοκτήτες θέλουν να δούν τί θα αγοράσουν... και μάλιστα το θέλουν έπίσημο...!! Edited by kontegr
Link to comment
Share on other sites

Στους αγοραστες που βιαζονται κιολας μπορεις να δειξεις ενα σχεδιο ΑΝΕΠΙΣΗΜΟ που θα κατατεθει σε 3 μηνες....

 

Απλως δεν καταλαβαινω πως θα ειναι επισημο ενα σχεδιο που θα κατατεθει ηλεκτρονικα και δε θα φερει σφραγιδες...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή καμμία επίσημη ανακοίνωση?? Νομίζω ότι η ταχυδρομική αποστολή και η έκδοση κάποιου αριθμού προτοκόλλου που να βεβαιώνει ότι ο φάκελος θα ελεγχθεί μελλοντικά θα ήταν ό,τι το καλύτερο...

Link to comment
Share on other sites

Μα οτι πιο επισημο ειναι στον εγκυλιο 13 νομιζω που κυκλοφορησε και αναφερει ρητα πως οτι εχει να κανει με καταθεσεις φακελων στην Πολεοδομια κλπ καταργειται και η διαδικασια γινεται αμιγως ηλεκτρονικα....

 

Αμαν και πως καναμε να απεμπλακουμε απο τον ανθρωπινο παραγοντα, να τον ξαναβαλουμε στη ζωη μας θελουμε τωρα που σταματησε να μας δημιουργει εμποδια?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.