Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συστηματική υποβάθμιση των ΚΤΕΟ


rootbreaker

Recommended Posts

Απολυση ενος ελεγκτή και προσληψη ενος γραφίστα ειδικο σε photoshop προβλεπω ...

 

Σωστόοοοοος

 

Ikare έχεις δίκιο. Υπάρχει και ελεγκτικός μηχανισμός που μπορεί να ρίχνει πολλύ βαριές καμπάνες σε ΙΚΤΕΟ αλλά δεν λειτουργεί. Όπως επίσης εμένα που οδηγάω κοντά στα 6 χρόνια όσες φορές με σταμάτησαν για έλεγχο ΠΟΤΕ δεν μου ζήτησαν χαρτί ΚΤΕΟ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 32
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τελικά τα χαρτιά του ΚΤΕΟ θα γίνουν σαν τις οικοδομικές άδειες και τα ενεργειακά πιστοποιητικά, έχω την εντύπωση απ΄ αυτά που λέτε και καταλαβαίνω.

Edited by man21
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα χαρτιά του ΚΤΕΟ θα γίνουν σαν τις οικοδομικές άδειες και τα ενεργειακά πιστοποιητικά, έχω την εντύπωση απ΄ αυτά που λέτε και καταλαβαίνω.

 

Η απαξίωση όλων αυτών που λες οφείλεται κυρίως στην αντίληψη των πελατών μας αλλά και στην συμπεριφορά ορισμένων συναδέλφων και επιχειρηματιών, που δεν έχουν καμία σχέση με το μηχανιλίκι, ότι έλα μωρέ ένα χαρτί είναι δώστο να τελειώνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.