Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πλακίδια μπάνιου.


boeing747

Recommended Posts

εγω αυτο που εχω καταλαβει μετα απο δυο οικοδομες που εχω τελειωσει ειναι οτι ολοι οι εμποροι εδω ειναι αρπακτικα και εκμεταλευονται τον καθε ασχετο. αλλα ο κοσμος εδω εχει ξυπνησει και παει απο απεναντι και τωρα κλαινε. σας πληροφορω οτι ειδα δεκαδες εμπορους στην τουρκια που εκλειναν εμπορευμα για να το μοσχοπουλησουν στην ελλαδα. ευτηχως τα νησια μπηκαν στο νοημα και γλιτωνουμε πολλα λεφτα οσο για ποιοτητα ντησε ολο το σπιτι με γρανιτι 200τμ με 12000 ε η μαρμαρο και σου λεει ο τουρκος διαλεξε οποιο μαρμαρο θες αυτη ειναι η τιμη φτανει να μου κανεις διαφημηση στο νησι σου

Link to comment
Share on other sites

Το μεγαλο μεγεθος παντα ειναι πιο ακριβο λογω περισσοτερης φθορας του εργοστασιου.

στο ακριβο πλακακι πληρωνεις ποιοτητα αλλα και μια δοση ντιζαιν οσο για τις προδιαγραφες του(ορθογωνιοτητα,ακριβη διασταση,μαζα,επιστρωση,καμπυλοτητα)τις γνωριζει μονο ο πωλητης και μπορει να τις δει μονο ενα εμπειρο ματι.συχνα ενα πλακακι εμπορικης σειρας πρωτης φιρμας ειναι το καλλυτερο μιας δευτερης.η ποσοτητα να κοιταξεις να ειναι μια παρτιδα απο ημερομηνιας παραγωγης και απο αλλους σχετικους κωδικους.εαν υπαρχει καποια καμπυλοτητα στο πλακακι αυτη πρεπει να ειναι το κεντρο του πλακιδιου προς τα πανω και γωνιες προς τα κατω.μακαρι να μπορουσα να σε βοηθουσα πιο πολυ απο ενα κειμενο.....

 

@gold

Μπορεις σε παρακαλω να μου γραψεις για τα μαρμαρα ρουαγιαλ μπιαγκο.αλφιων και αλλα αν ξερεις?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου στις 20/3 θα ξαναπαω απεναντι και θα ρωτησω τιμες και θα τις ανεβασω.

ενας κυριος που ηταν εκει απο λαρισα για να αγορασει πρωτη υλη επειδη εχει εργοστασιο κοπης στην ελλαδα μου ειπε οτι η τιμες σε ολα τα ειδη ειναι στο ενα τριτο επειδη πληρωνουν τους εργατες 290 ε μηνιατικο για 12ωρη εργασια. επισης ειδα κοματια βραχους τεραστιους με προορισμο για ολη την ευρωπη. το εργοστασιο ηταν τεραστιο

 

για σκαλα στρογγυλη 29 σκαλια μου ζητουσαν 2000-2500 ε και την εκανα με 1050

Link to comment
Share on other sites

για σκαλα στρογγυλη 29 σκαλια μου ζητουσαν 2000-2500 ε και την εκανα με 1050

 

ευχαριστω θα περιμενω....

 

ευχαριστώ frifri ..

από ποιές χώρες εισαγωγής να προτιμήσω; αν μπορείς να προτείνεις κάτι δλδ...

ή αλλιώς από ποιές να αποφύγω;

 

τη τζονσον απο ελλαδα,ισπανια ,ιταλια και οσο αν σου φαινεται παραξενο η κινα παραγει τεχνικα αρτιο πλακακι σε πολυ προσιτη τιμη δεν ξερω βεβαια αργοτερα τι θα δειξει. πολλα απο αυτα ειναι no name επισης υπαρχουν πολλα πλακακια φασον συνηθως απο θεσσαλλονικη με προευλευση απο το πουθενα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.