Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ


Recommended Posts

Η ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΕΧΕΙ ΙΣΧΥ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΨΙΑΣ.

ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ Η ΑΓΟΡΑΠΩΛΗΣΙΑ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΩΝ 2 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΜΟΥ

ΖΗΤΑΕΙ ΝΕΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΤΙ ΚΑΝΩ?????

 

ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΑΛΙΣΤΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΥΘΑΙΡΕΣΙΕΣ ΑΠΛΑ ΕΔΩΣΑ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΥΤΟΨΙΑΣ

ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΤΟΥ 2012 ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ???

 

ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟΨΙΑΣ????

 

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να κανεις αίτηση στους διαχειριστές να τους εξηγήσεις το πρόβλημα και θα σου ανοίξουν την δήλωση για να αλλάξεις ημερομηνία. Σε εμένα το έκαναν σε παρόμοια περίπτωση. Πρέπει να είσαι σίγουρος για αυτό το λόγο ζήτα την πρώτη βεβαίωση απο τον πελάτη σου πίσω.

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι πρέπει να βγάλεις νέα βεβαίωση και να κάνεις (υποτίθεται) νέα αυτοψία... οι κλεισμένες βεβαιώσεις (οριστική υπαγωγή) δεν ανοίγουν για να διορθωθεί η ημερομηνία αυτοψίας, ανοίγουν (σε προσωρινή υπαγωγή με αίτηση) και ακυρώνονται εφόσων έχουν λανθασμένα στοιχεία ή έχει επιλεγεί λάθος τύπος βεβαίωσης... τα λένε οι οδηγίες του ΤΕΕ...

post-12177-0-40952600-1341525650_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως υπάρχουν πολλά ανοιχτά θέματα για τις βεβαιώσεις και με το ίδιο ερώτημα.Αν δεν θεωρούνται ικανοποιητικές οι παραπάνω απαντήσεις να συνεχιστεί το θέμα σε ανάλογο ανοιχτό θέμα των βεβαιώσεων.Το παρών κλειδώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.