Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δικαιολογητικά εξετάσεων ΤΕΕ


alfie

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Καθώς διάβαζα τα δικαιολογητικά που απαιτούνται για την εξέταση των διπλωματούχων μηχανικών από το ΤΕΕ για τη χορήγηση άδειας ασκήσεως επαγγέλματος, έφτασα στο 2β που λέει:

 

2β)"Πιστοποιητικό Μαθημάτων", ανάλογα με τη σχολή αποφοίτησης.

 

Αυτό ουσιαστικά είναι η αναλυτική βαθμολογία;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από εμένα (1rst post, καλώς ήρθα ;) ).

 

Βρίσκομαι κ εγώ στη φάση που ετοιμάζω τα δικαιολογητικά για τις εξετάσεις του ΤΕΕ και θέλω να ρωτήσω το εξής: Στην ιστοσελίδα του ΤΕΕ, στα χρήσιμα έντυπα για τις εξετάσεις υπάρχει και μία Αίτηση-Δήλωση Διάθεσης-Δημοσιοποίησης Προσωπικών Στοιχείων, (link: http://portal.tee.gr/portal/page/portal/mhtrwo/mitrwo/exetaseis/usefull ), την οποία δεν ξέρω αν θέλω να συμπληρώσω και να αποστείλω για τον απλούστατο λόγο οτι δεν γνωρίζω τί είναι πχ. το Απαγόρευση Εκτύπωσης Ετικετών για ιδιώτες και τα υπόλοιπα που έχει εκεί...

 

Αν μπορεί κάποιος ας μας διαφωτίσει..

Link to comment
Share on other sites

@alfie

Μέσα είσαι! ένα επίσημο (όχι φωτοτυπία) αντίγραφο της καρτέλας θέλουν

 

@yiannio

Αν δεν το συμπληρώσεις, τότε δίνεις συγκατάθεση για δημοσιοποίηση. Στο συγκεκριμένο έντυπο συμπληρώνεις τους περιορισμούς που θέλεις. Ετικέτες και κατάλογοι εκτυπώνονται για διάφορους λόγους, πχ ένας τοπικός σύλλογος μηχανικών θέλει μια εκτύπωση με τους μηχανικούς του νομού του ή μια Χ εταιρεία παίρνει την λίστα μηχανικών για να στείλει ένα γράμμα (πχ ενημέρωση για σεμινάρια, κλπ).

Εγώ δεν το συμπλήρωσα, ως μηχανικό θέλω να με βρίσκουν όλοι...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Βρειτε δουλειά και μετα δώστε εξετάσεις. Εγώ είμαι ένα τσακ πριν παραδώσω την άδεια μου για να γλιτώσω το τσμεδε.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.