Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αιτηση Τακτοποιησης


Recommended Posts

Χρειάζομαι βοήθεια!! εγινε λαθος στην αιτηση τακτοποιησης αυθαιρετου και αντι να ζητησουμε εφαπαξ πληρωμη ζητησαμε με δοσεις υπαρχει τροπος για να το αλλαξουμε? και αν ναι ποιος ειναι αυτος? η πρωτη δόση ειναι στις 04/10/12!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Στο σύστημα αυθαιρέτων πας στην καρτέλα αιτήσεις και ζητάς αλλαγή από δόσεις σε εφάπαξ

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ευχαριστώ πολυ για την απαντηση, (να σου εξηγησω λιγο την ιστορια) η προισταμενη μου εχει προβλημα με το σπιτι της στην Αθηνα δεν μιλαει καλα ελληνικα και ο μηχανικος που ανελαβε την τακτοποιηση μας ειπε οτι η ημερομηνια περασε για να κανουμε αλλαγη στην αιτηση απο δοσεις σε εφαπαξ, θα ηθελα σε παρακαλω να μου πεις πως μπορω εγω απο την Κρητη να κινηθω γιατι αυριο ειναι η ημερα πληρωμης! και παλι σε ευχαριστω

Edited by Manolis gon
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

.... μηχανικος που ανελαβε την τακτοποιηση μας

....

πως μπορω εγω ...

Όπως σωστά σου είπε η χαιδω, από το σύστημα αυθαίρετων πας (δηλαδή ο μηχανικός που το υπέβαλε αρχικά) και κάνεις την όποια αλλαγή.

Άρα δεν μπορείς να το κάνεις εσύ άλλα ο μηχανικός που την είχε, έχει αναλάβει.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

καλημερα, συμφωνα ομως με τον μηχανικό εχει περασει η ημερομηνια και δεν γινεται η αλλαγή!!! εαν τελικα γινει η αλλαγη θα εχουμε 20% εκπτωση?

 

 

Μην κάνετε άσκοπη παράθεση ολόκληρου του αμέσως προηγούμενου μηνύματος, για λόγους οικονομίας του Φόρουμ.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής

Manolis gon

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Συνεννοηθείτε με τον μηχανικό σας καλύτερα και ας ενημερωθεί ανάλογα.

Δεν γίνεται να κάνουμε εδώ γνωματεύσεις τι σας είπε τι του είπατε και τι έπρεπε ή μη να σας πει.

 

Νομίζω πως το θέμα μπορεί να θεωρηθεί ως περατωμένο.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.