Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αγαπημένοι χαρακτήρες από ταινίες


Tyler_Durden

Recommended Posts

καλος ο tyler αλλα ο darth ειναι αλλη κλαση.

 

ε,κλασσικα.σε μια μικρη πολη βλεπει ο ενας κατι(που μπορει να του το ειπε αλλος) και μετα παει αλυσιδα στην παρεα...

 

εγω απο την ηλεκτρονικη κλικα το εμαθα(αστο,δεν θα καταλαβει κανεις)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 33
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αυτό είναι σίγουρο!Τόσοι μηχανικοί που ήμαστε,κάποιου θα ξενερώσουν και θα στραφούν σε εμένα!:D:D

 

In Tyler we trust!

 

Πάντως ρε σι ο Darth μου φαίνεται λίγο ...πως να στο πω.Έκτος και αν λες τον Darth των παλαιών SW γιατί εγώ έχω δει μόνο τα 3 καινούργια.Οπότε είδα ελάχιστα τον Darth!

Link to comment
Share on other sites

αν ειδες τα καινουργια τοτε ειδες μονο τον darth να.....βρυχαται.

 

δες και τα παλια αλλα και το νουμερο 3(απο τα καινουργια) ειναι ολα τα λεφτα οσον αφορα τον μεγαλυτερο jedi ολων των εποχων.

 

απιστευτη σειρα ταινιων με τρομερες προεκτασεις και επιρροες απο πληθωρα φιλοσοφιων και πολεμικων τεχνων.

 

και φυσικα με τον τρισμεγιστο DARTH!

 

ξαναπροσκυνω.

 

darthvaderbk5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το 3ο από τα καινούρια το έχω δει ρε.Νταξ καλός ο Darth αν και τον πετσόκοψε ο Obi!Obi σταθερή αξία φίλος!!:)

 

 

Βάσει των ταινιών που έχω δει....Νο1 -Tyler,No2 Agent Smith και μετά το χάοςςςςςςς

Link to comment
Share on other sites

γουστα ειναι αυτα.

 

πρεπει να εκτιμησεις τη σκοτεινη πλευρα,να αγγιξεις το πολυσυνθετο προσωπο που κρυβεται πισω απο τη μασκα,να βυθιστεις στο δεος που προκαλει αυτη η επιβλητικη φιγουρα,να αρμεξεις αυτα τα βιονικα βυζια....

 

 

μουχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εκτιμησεις τη σκοτεινη πλευρα,να αγγιξεις το πολυσυνθετο προσωπο που κρυβεται πισω απο τη μασκα,να βυθιστεις στο δεος που προκαλει αυτη η επιβλητικη φιγουρα,να αρμεξεις αυτα τα βιονικα βυζια....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

πωπω!!! καλό καϊδι είσαι και του λόγου σου τελικά....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.