Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υποδείγματα Η/Μ μελετών


rankos

Recommended Posts

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ... ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ SITE ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ ΟΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ Η/Μ/ ΜΕΛΕΤΩΝ, ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΕΝΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ Η ΚΑΤΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΣΤΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΜΟΥ... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

φιλε μου δυστυχως ειμαστε μονοι. Αυτα που μπορει να βρεις ειναι λιγα. Ισως απο ιντερνετ, απο καποιον αλλο συναδερφο να σου δειξει απο την πολεοδομια (παλια σχεδια). Αλλα καμια οργανωση ουτε απο ΤΕΕ...τιποτα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Χαιρετώ και εγώ με τη σειρά μου,θα με ενδιέφερε και εμένα αν μπορούσε κάποιος να μου δώσει κάποια πρότυπα μελετών.Περιμένω να μου δώσουνε μελέτη πυρασφάλειας σαν πρότυπο,όταν την έχω αν κάποιος τη χρειάζεται ας τη ζητησει!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχω εγω σχεδια και μελετες για μεγαλα κυριως εργα (απο την εταιρια που δουλευω). Το θεμα ειναι ειναι να βρουμε μελετες που εχου γινει σε μικρες οικοδομες μπας και ανοιξουμε κανενα γραφειο και εμεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΤΟΠΟΓΡΑΦΟΣ ! ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ;;; ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΗ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΜΟΥ ΘΗΤΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑ, ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΩ ΝΟΜΙΜΑ ΕΝΑ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΙΑΓΡΑΜΜΑ !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Παιδιά για ορισμένα από αυτά που ζητάτε βγήκαν πρόσφατα κάτι βιβλία που λέγονται τετράδια μηχανικού (είναι σχετικά φθηνά) και καλύπτουν μελέτη θερμομόνωσης φυσικού αερίου πυρασφάλειας κτλ δίνοντας έτοιμα σχέδια για μονοκατοικίες και πολυκατοικίες (όχι βιοτεχνίες εργοστάσια κτλ).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για ορισμένα από αυτά που ζητάτε βγήκαν πρόσφατα κάτι βιβλία που λέγονται τετράδια μηχανικού (είναι σχετικά φθηνά) και καλύπτουν μελέτη θερμομόνωσης φυσικού αερίου πυρασφάλειας κτλ δίνοντας έτοιμα σχέδια για μονοκατοικίες και πολυκατοικίες (όχι βιοτεχνίες εργοστάσια κτλ).

 

Που μπορουμε να τα βρούμε αυτα;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.