Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αλλαγή μηχανικού


Recommended Posts

Ωραία τα λέτε κύριοι και συμφωνώ μαζί σας γιατί δεν με γνωρίζετε. Εάν όμως ανατρέξετε στα προηγούμενα μηνύματά μου θα δείτε τις πατάτες του συναδέλφου σας! Ο ίδιος αρνείται να ανεβάσει στο σύστημα οποιοδήποτε σχέδιο, δήλωση αμοιβή κ.τ.λ. λέγοντας πως εάν είναι να ανεβάζει για κάθε πελάτη τόσα έγγραφα.......! ΅Εσείς κύριοι έχετε κάνει οριστική υποβολή με 10 έγγραφα να λείπουν (το αναφέρει το σύστημα του ΤΕΕ και μη με ρωτήσετε πως το γνωρίζω, γιατί μαζί κάναμε διορθώσεις προ ολίγου!!!!) ή έχετε πάρει τον πελάτη σας τηλέφωνο 11 μ.μ. για να σας υποδείξει ενέργειες τις οποίες θα πρέπει να γνωρίζετε;

Όσον αφορά τις γλάστρες και τις συμβουλές του didonis,( έστειλα την απάντηση μου στον συντονιστή αλλά δεν την ανέβασε) θα πρέπει να γνωρίζετε πως ο συνάδελφός σας τοποθέτησε λάθος την οικοδομή χωρίς να ελέγξει την ορθότητα των οικοδομικών γραμμών!! Έτσι προκύπτουν οι 40 πόντοι μέχρι το όριο της οικοδομικής γραμμής και αν θέλετε να ξέρετε είχα βγάλει άδεια και για περίφραξη πρωτού ανεγερθεί η οικοδομή κάτι το οποίο δείχνει την τυπικότητά μου. Το ότι συζητώ για γλάστρες, κολονάκια κ.τ.λ. δείχνει το ότι δεν θέλω να είμαι παράνομος! Να βγάλω δηλαδή άδεια για 40 πόντους Χ 12 μέτρα! Και πως θα κινείται κάποιος ανάμεσα στον τοίχο και την μάντρα; στο πλάι; Επίσης το κοινόχρηστο αυτό τμήμα φρόντισα να το αποκτήσω με συμβόλαια!

Συγγνώμη για την αγανάκτηση, αλλά δεν τα φάγαμε όλοι μαζί!!!!!!!!!!!

  • Upvote 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Όπως είπαμε εδώ δεν είμαστε δικαστήριο ακόμα περισσότερο δεν είμαστε δικαστήριο μηχανικών από τρίτους εν απουσία των ιδίων και πίσω από την πλάτη τους.

Σας είχα προειδοποιήσει ότι υπάρχει και θέμα ηθικής δεοντολογία ελπίζοντας ότι αν το teacher ανταποκρίνεται στην ιδιότητα σου να το εκτιμήσεις ανάλογα.

Δεν έγινε αυτό και συνεχίζεις να προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις που δεν μπορεί κανένας να το ελέγξει.

 

Δυστυχώς μόνος σου εντάσεις τον εαυτό σου στο αρνητικό στατιστικό δείγμα, χάνοντας το τεκμήριο της αθωότητας.

 

Για κάθε ζήτημα λοιπόν που έχεις μπορείς να πας στα δικαστήρια.

 


 

 

 

...

Όσον αφορά τις γλάστρες και τις συμβουλές του didonis,( έστειλα την απάντηση μου στον συντονιστή αλλά δεν την ανέβασε) θα πρέπει να γνωρίζετε πως ο συνάδελφός ...


 

Κατ αρχήν τα μηνύματα που λαμβάνουμε ως συντονιστές δεν τα ανεβάζουμε στο δημόσιο φόρουμ ειδικά δεν τα ανεβάζουμε όταν το θέμα έχει κλειδώσει.

Δευτερο και στο λέω φάτσα κάρτα δεν είμαι καν υποχρεωμένος να κάνω τον ντελίβερι των δικών σου μηνυμάτων και του οποιοδήποτε δηλαδή.

Τα βαριέμαι αυτά (και τις γλάστρες σου) βρε αδελφέ ….  Έχουμε και δουλειές να κάνουμε…. πώς να στο πω δηλαδή.

 

Μάθε να διαβάζεις και να σέβεσαι τον χώρο που σε φιλοξένει και μετά ξεκίνα να έχεις και απαιτήσεις.

(Άποψη ατομική μου αυτό και δεν δεσμεύει καμιά συντονιστική ομάδα)



 

Το παρόν θέμα κλειδώνει μέχρι να το δει ο αρμόδιος συντονιστής και θα εξεταστεί αν θα συνεχίσεις να έχεις το προνόμιο πρόσβασης στο φόρουμ.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.