Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΜΟΝΩΣΗ ΤΑΡΑΤΣΑΣ


ΗΛΙΑΣ βολος

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

 

ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΖΟΝΕΤΑ.ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΓΡΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ.ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΘΕΡΜΟΜΟΝΩΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΒΑΛΑΝΕ ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ.ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΝΑ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΒΑΛΑΝΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ ΠΛΑΚΑΚΙΑ.Η ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΤΩΝ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΑ ΣΟΒΑΤΕΠΙΑ ΣΤΙΣ ΖΑΡΤΙΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΡΜΟΥΣ.ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΡΜΟΙ ΦΥΓΑΝΕ ΚΑΙ ΒΑΛΑΝΕ ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΝΕΡΟ.Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ:ΜΠΑΙΝΕΙ ΑΣΦΑΛΤΟΠΑΝΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΛΑΚΑΚΙ Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΗΛΩΘΕΙ?

ΟΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗΣ.

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

Link to comment
Share on other sites

...

 

ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗΚΕ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ

Τι δουλειά κάνεις εσύ?

Οπότε συμπλήρωσε το προφίλ σου με ειδικότητα, μη γράφεις με κεφαλαία διότι είναι σαν να φωνάζεις και δεν χρειάζεται, ακούμε καλά.

 

Αν κάνεις και αναζήτηση στο φόρουμ θα βρεις το ίδιο ερώτημα με δεκάδες απαντήσεις έτοιμες.

Link to comment
Share on other sites

Τι δουλειά κάνεις εσύ?

Οπότε συμπλήρωσε το προφίλ σου με ειδικότητα, μη γράφεις με κεφαλαία διότι είναι σαν να φωνάζεις και δεν χρειάζεται, ακούμε καλά.

 

Αν κάνεις και αναζήτηση στο φόρουμ θα βρεις το ίδιο ερώτημα με δεκάδες απαντήσεις έτοιμες.μη

μηχανικός από τεί είμαι.Το θέμα μου έχει μια ιδιαιτερότητα για αυτό άνοιξα καινούριο θέμα.Έριξα μια ματιά στην αναζήτηση και δεν βρήκα κάτι παρόμοιο

Link to comment
Share on other sites

η λύση ειναι απλή!
εκ νεου ΥΓΡΟμόνωση και ΘΕΡΜΟμονωση και το πρόβλημα θα λυθεί.
Με χρήση σωστών υλικών, σωστών συνεργείων και επίβλεψη μηχανικού.

 

οτιδήποτε αλλο ειναι μπακάλικο...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.